Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Forum Dzielnicy Czyżyny - sprawy ważne dla jej mieszkańców, remonty, nowe inwestycje, szkoły i przedszkola oraz miejsca do spędzania wolnego czasu. Propozycje zmian w Czyżynach i pinie o obecnie prowadzonych.
elka
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2017, 11:45

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: elka » 10 sty 2017, 11:57

Cześć, jest tu może ktoś, kto kupił mieszkanie na Osiedlu Botanika i chciałby o tym porozmawiać :?: Chętnie spotkałabym przyszłych sąsiadów może warto by założyć forum Osiedla Botanika tutaj i wymieniać się doświadczeniami z sąsiadami - w końcu to też są Czyżyny :)

Był ktoś ostatnio w okolicy placu budowy i może napisać, co się tam dzieje, czy prace już ruszyły, bo ostatnio jak tam byłam, to jeszcze się dużo nie działo :) Jak ktoś ma jakieś zdjęcia, to też nie się podzieli na forum :!:

MarkusW
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2017, 8:20

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: MarkusW » 12 sty 2017, 8:33

Cześć,
@Paola Co do Philip Moris to zapach czuć tylko jak parzą tytoń i jak wiatr wieje akurat w tym kierunku, zdarza się to bardzo rzadko i nie przeszkadza zbytnio (idzie się do tego przyzwyczaić) sam mieszkam na ul. Padniewskiego czyli na wprost.

@elka Nie dzieje się za dużo, puki co umieszczają w gruncie pale do ustabilizowania terenu i przygotowania go do położenia fundamentów. Więc nie widać za dużo.

@gucio a co za problem kupić mieszkanie nie od środka tylko od zewnątrz bloku? Każde ułożenie bloku ma swoje plusy i minusy. Co do terenu podmokłego to byłeś stary mieszkańcu tam w przeciągu ostatnich 2-3 lat?

elka
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2017, 11:45

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: elka » 13 sty 2017, 1:13

Dzięki @MarkusW za odpowiedzi, faktycznie, jak jest prowadzone jeszcze palowanie na budowie, to nie da się wiele zobaczyć :) Też masz zamiar kupić tam mieszkanie dla siebie albo już to zrobiłeś?


MarkusW
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2017, 8:20

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: MarkusW » 14 sty 2017, 12:56

Nie ma sprawy Elka ;) Właśnie załatwiam formalności dotyczące zakupu mieszkania

elka
Posty: 18
Rejestracja: 10 sty 2017, 11:45

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: elka » 14 sty 2017, 15:29

Swoją drogą, napiszę do administratora tej strony, żeby założyć tu także forum Osiedla Botanika Kraków - myślę, że sporo tematów się pojawi do omówienia, co widać choćby po sąsiednich osiedlach, a z drugiej strony, my to też dzielnica Czyżyny, więc może i o sprawach na wyższym poziomie będzie można porozmawiać :)

MarkusW
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2017, 8:20

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: MarkusW » 15 sty 2017, 15:39

@Elka nie nic nie wzbudziło moich wątpliwości w umowie, dlatego też nie konsultowałem jej z prawnikiem. We wtorek będę uzgadniać juz wszystko także napiszę więcej we wtorek co i jak. Jedyne co to nie ma piwnicy jest pseudo "piwniczka" w garażu przed miejscem parkingowym dla samochodu więc jeżeli ktoś potrzebuje piwnicy to najlepiej od razu wziac miesce w garażu. I jedyne co mnie mocno zastanawia to miejsce parkingowe jakby ktoś chciał odwiedzić mnie.

Nie ma sprawy Paola, no ja już mieszkam jakieś 15lat naprzeciwko morisa i nie wiem może się przyzwyczaiłem albo po prostu to co ludzie piszą o tych uciążliwych "zapachach" to czysta bzdura ;)
Ja dostałem informacje że w III kwartale 2018 ma być ukończona budowa i mozna się będzie wprowadzać, a co z tego wyjdzie i kiedy będzie się można wprowadzać to chyba puki co ciężko powiedzieć, wiadomo jak to w polsce :P
Tak lokalizacja jest ekstra zwłaszcza jak ma się jakiegoś zwierzaka to wszędzie można z nim chodzić bo dookoła mnóstwo zielonych terenów

slwk
Administrator
Posty: 257
Rejestracja: 12 lip 2014, 12:55

Re: Osiedle Botanika Kraków - opinie i forum dla mieszkańców

Postautor: slwk » 22 sty 2017, 23:34

Jest i nowe forum osiedla Botanika - można zakładać nowe tematy i dotyczące tej inwestycji w Czyżynach.



Wróć do „Dzielnica Czyżyny w Krakowie - sprawy ważne dla mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości