Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Jak wykończyć i urządzić mieszkanie otrzymane w stanie deweloperskim - dyskusje ogólne.
NataliaMaria
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:27

Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: NataliaMaria » 02 sie 2016, 22:41

Czy są na forum osoby zadowolone z wykończenia mieszkania przez fachowców i mogłyby kogoś polecić? Potrzebujemy ekipy do kompleksowego wykończenia 2-pokojowego mieszkania, ok. 45 m2. Nie mamy za bardzo znajomych, którzy poleciliby nam jakaś firmę sprawdzoną, terminową i porządną :/ za każdą pomoc będę wdzięczna! Jak ktoś nie chce reklamować tutaj to proszę o pw. :)

crc
Posty: 32
Rejestracja: 21 lis 2016, 10:10

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: crc » 23 lis 2016, 10:49

Znajomy zajmuje się mieszkaniami. Jest dokładny i wykonuje wszystkie prace wykończeniowe - płytki, malowanie, szpachle i co tam sobie wymyślisz. Nie wiem jak z terminami, bo w tej branży zawsze jest co robić.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 130
Rejestracja: 03 lis 2016, 9:59
Lokalizacja: Kraków

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: Greg » 23 lis 2016, 11:25

NataliaMaria pisze:Czy są na forum osoby zadowolone z wykończenia mieszkania przez fachowców i mogłyby kogoś polecić? Potrzebujemy ekipy do kompleksowego wykończenia 2-pokojowego mieszkania, ok. 45 m2. Nie mamy za bardzo znajomych, którzy poleciliby nam jakaś firmę sprawdzoną, terminową i porządną :/ za każdą pomoc będę wdzięczna! Jak ktoś nie chce reklamować tutaj to proszę o pw. :)

Jestem w podobnej sytuacji jak coś proszę o wiadomość na pw z poleceniami ;)


kri5krk
Posty: 15
Rejestracja: 14 lip 2014, 19:37

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: kri5krk » 15 gru 2016, 14:17

NataliaMaria pisze:Czy są na forum osoby zadowolone z wykończenia mieszkania przez fachowców i mogłyby kogoś polecić? Potrzebujemy ekipy do kompleksowego wykończenia 2-pokojowego mieszkania, ok. 45 m2. Nie mamy za bardzo znajomych, którzy poleciliby nam jakaś firmę sprawdzoną, terminową i porządną :/ za każdą pomoc będę wdzięczna! Jak ktoś nie chce reklamować tutaj to proszę o pw. :)

Ja również szukam ekipy która wykańcza mieszkania: flizy, gładzie, przeróbki instalacji wod-kan. Proszę o kontakt jeżeli ktoś ma już zrobione mieszkanie, jest zadowolony i może polecić taką ekipę.

prusolka
Posty: 20
Rejestracja: 19 lip 2016, 9:50

Polecenie fachowców - dobry fliziarz w Krakowie - szukam

Postautor: prusolka » 08 sty 2017, 19:38

Witam. W lutym odbieramy klucze do mieszkania na Avia 5 czy możecie polecić jakiegoś dobrego fliziarza? I napisać jakieś przybliżone kwoty za 1m2 układanka płytek?

arczi
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2016, 7:54

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: arczi » 13 sty 2017, 12:51

Widzę że administrator usunął mój wpis odnośnie fachowca jeśli ktoś chce dobrego godnego fachowca to proszę na priv a swoją drogo dowiem się czemu zostala usunięta treść wpisu i napiszę Pozdrowienia dla admina

Tomi
Posty: 70
Rejestracja: 04 paź 2015, 14:47

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: Tomi » 21 wrz 2017, 22:14

Witam.
Odświeżę trochę temat. Czy mógłby ktoś polecić firmę wykończeniową? Na forum nie ma tego zbyt wiele


SylwekG
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2016, 17:04

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: SylwekG » 22 wrz 2017, 7:48

Witam,
proszę o kontakt na sylwiaag_01@wp.pl podam Panu namiar na sprawdzoną ekipę. Pozdrawiam.

Tomi
Posty: 70
Rejestracja: 04 paź 2015, 14:47

Re: Sprawdzeni fachowcy do wykończenia mieszkania - Kraków Czyżyny

Postautor: Tomi » 22 wrz 2017, 9:14

Przesyłam mój adres e-mail może tak będzie łatwiej o kontakt. tomek02kr@gmail.com



Wróć do „Urządzenie mieszkania - ogólne dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość