Miejsca parkingowe w okolicach ulicy Orlińskiego - jak sobie radzić?

Forum osiedla Orlińskiego przeznaczone do prowadzenia dyskusji na tematy ogólne związane z zakupem, budową, wykończeniem itp.
Piepia
Posty: 107
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:34

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: Piepia » 26 lip 2016, 12:54

Ja wszystko rozumiem że cena super i się opłaca tylko się pytam z kad ta cena za parking bo to nie jest dla mnie normalne i tyle w temacie. Ale jestem ciekaw jak już wszyscy zamieszkaja co będzie za młyn :-) najbardziej wkurzające jest to że jak kupowałem mieszkanie to pan z Budimexu niech pan sie nie martwi będzie 100 miejsc ogólno dostępnych na osiedlu tylko nie zaznaczył tego że 80% dla inwalidów więc jakieś 20 miejsc pozdrawiam mieszkańców

PKS
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2015, 8:32

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: PKS » 26 lip 2016, 13:01

Piepia pisze:Ja wszystko rozumiem że cena super i się opłaca tylko się pytam z kad ta cena za parking bo to nie jest dla mnie normalne i tyle w temacie. Ale jestem ciekaw jak już wszyscy zamieszkaja co będzie za młyn :-) najbardziej wkurzające jest to że jak kupowałem mieszkanie to pan z Budimexu niech pan sie nie martwi będzie 100 miejsc ogólno dostępnych na osiedlu tylko nie zaznaczył tego że 80% dla inwalidów więc jakieś 20 miejsc pozdrawiam mieszkańców

Dostałeś już odpowiedź - żeby mieć możliwość skorzystania z MDM deweloper obniżył cenę, odbił sobie to na miejscach postojowych - poniżej dokładnie Ci ktoś rozpisał...

Luker10 pisze:Piepia... I inni. Cena z metr kwadratowy mieszkania byla niska, zeby mozna bylo wziac MDM. W moim przypadku 4500zl. Gdzie deweloper przeniosl pozostala cześć ceny? ( bo nikt za darmo nie daje, nawet obiadow (pojecie ekonomiczne)) ano wlasnie, reszte przeniosl na cene za miejsca postojowe. Jak sie podliczy cene mieszkania wraz z miejscem postojowym to wychodzi wtedy cena mniej wiecej rynkowa ok 5000-5200 zl za metr ( prosze mnie poprawic jakby kwoty byly inne) wraz z miejscem postojowym.

sam.slater
Posty: 314
Rejestracja: 09 lip 2015, 21:27
Lokalizacja: O6

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: sam.slater » 26 lip 2016, 13:33

Piepia pisze:pytam z kad ta cena za parking bo to nie jest dla mnie normalne i tyle w temacie.

Proste prawo wolnego rynku :)

Piepia pisze: pan z Budimexu niech pan sie nie martwi będzie 100 miejsc ogólno dostępnych na osiedlu tylko nie zaznaczył tego że 80% dla inwalidów więc jakieś 20 miejsc pozdrawiam mieszkańców

Liczyłeś że się załapiesz na któreś z tych 100 miejsc? Troszkę naiwne.


DarthMoon
Posty: 146
Rejestracja: 10 lut 2016, 10:34

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: DarthMoon » 26 lip 2016, 13:42

Nie wiem czy to kwestia wychowania, czy życia... ale jak czegoś nie mam na papierze, to nie mam wcale. Jak można uwierzyć w takie pierdoły, gdy Bx walczył o każdy metr działki to nagle udostępni za friko 100miejsc, dla mnie to jest jakieś takie niepojęte.

Piepia
Posty: 107
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:34

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: Piepia » 26 lip 2016, 13:46

Mam wrażenie że ludzie Budimexu siedzą na tym forum

Luker10
Posty: 57
Rejestracja: 04 maja 2016, 12:06

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: Luker10 » 26 lip 2016, 13:49

Piepia pisze:Mam wrażenie że ludzie Budimexu siedzą na tym forum

Tak, szczegolnie ja :D

Pasiek
Posty: 131
Rejestracja: 15 lip 2014, 17:23

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: Pasiek » 26 lip 2016, 13:49

Piepia pisze:Mam wrażenie że ludzie Budimexu siedzą na tym forum

Siedzą, nawet jest chyba oficjalne konto "Biuro prasowe" które nam odpowiadało napytania.


Piepia
Posty: 107
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:34

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: Piepia » 26 lip 2016, 13:51

Zadzwoń sobie do Budimexu i zapytaj jaka naiwność człowieku o czym ty mówisz dzisiaj dzwoniłem na ulicy Orlinskiego ogólnie ma być 100 miejsc a że Budimex oddał drogę miastu i miasto zrobi jak chce to już Budimexu nie interesuje kończę temat bo zaraz wszyscy na mnie na skocza

sam.slater
Posty: 314
Rejestracja: 09 lip 2015, 21:27
Lokalizacja: O6

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: sam.slater » 26 lip 2016, 13:55

Tak, naiwnością jest liczenie na to, że przy przeszło 3000 mieszkań załapiesz się na jedno ze 100 "wolnych" miejsc parkingowych. Orlińskiego jest drogą miejską i o tym wiadomo było już od dawna. Skąd to zdziwienie?

D89
Posty: 554
Rejestracja: 26 gru 2014, 21:26

Re: Miejsca parkingowe na Orlińskiego - jak sobie radzić?

Postautor: D89 » 26 lip 2016, 14:37

Ktoś Cię zmuszał do zakupienia tutaj mieszkania? Przykładali Ci pistolet do głowy, czy tylko wyłamywali palce? Bo jeśli nie to o co te jęki?



Wróć do „Osiedle Orlińskiego – dyskusje na tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości