Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego 1

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 1 w budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Ami
Posty: 17
Rejestracja: 11 sty 2015, 12:56

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: Ami » 20 lut 2016, 22:57

Trochę mnie pocieszyliście bo miałam wrażenie, że już mi prawdy nie mówią. Jak kupowałam mieszkanie przekonywali mnie że lada chwila będę mieć miejsce do kupienia...a tu rok później, nadal cisza.
Dobrze, że zrobią szlabany...zobaczymy kiedy ruszy sprzedaż :)

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: M&M » 22 lut 2016, 9:11

Mniej więcej tak będzie wyglądało parkowanie na osiedlu ;) albo brak chodnika, albo jazda jednokierunkowa (przy takiej ilości mieszkańców myślę, że ta opcja raczej odpada bo auta mijać się będą musiały co chwile..)

Obrazek
Obrazek

Staś
Posty: 451
Rejestracja: 13 paź 2014, 21:15

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: Staś » 22 lut 2016, 10:45

Ul. Orlińskiego jest gminna, więc nie ma problemu żeby już dać mandaty tak parkującym.
Zamazywanie tablic jest zbędne. Samochody stoją w miejscu publicznym, każdy mógł je widzieć , a numery rejestracyjne nie zaliczają się do danych osobowych.


maks
Posty: 241
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:07

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: maks » 22 lut 2016, 12:13

Tak bedzie wyglądało i do tego widoku nalezy się powoli przyzwyczajać, za to garaże podziemne będą stały puste - bo kto do kawalerki za 130 tyś dokupi garaż za 50 tyś (wtedy cena za m2 to już ponad 6k), aby tam trzymać swego gruchota za 10 tyś? :lol:

Ale pomyślcie czy auto na pewno potrzebne Wam do szczęścia?

:arrow: PIESZO
:arrow: ROWER
:arrow: AUTOBUS
:arrow: TRAMWAJ
:arrow: TAXI
:arrow: UBER
etc...

gucio
Posty: 1116
Rejestracja: 05 sty 2015, 1:21

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: gucio » 22 lut 2016, 13:23

Tak napewno nie będzie wyglądało.!!!!!!!!!
Ulice będą puste i służyły do jeżdżenia dla samochodów a nie od stania i utrudniania.
Dla parkujących jest parking naziemny podziemny są płatne są dzikie a jak ktoś nie załatwił sobie albo będzie uparty i będzie stawał na jezdni lub chodniku to będzie płacił większe kary niż by mu się to opłacało.
Miejsc darmowych jest bardzo mało ale kilku osobom będzie się udawało codziennie stanąć a reszta będzie parkowala na pobliskim osiedlu lub na dziko dajej na pasie startowym .
Każdy wiedział ze nie będzie miejsc dla wszystkich wiec nie dziwić się proszę jak będzie dużo holowan i mandatów :-(

M&M
Posty: 232
Rejestracja: 04 maja 2015, 9:23

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: M&M » 22 lut 2016, 14:37

Staś pisze:Ul. Orlińskiego jest gminna, więc nie ma problemu żeby już dać mandaty tak parkującym.
Zamazywanie tablic jest zbędne. Samochody stoją w miejscu publicznym, każdy mógł je widzieć , a numery rejestracyjne nie zaliczają się do danych osobowych.

Ul. Orlińskiego tak, ale sytuacja pomiędzy blokami, gdzie znajdują się wykupione miejsca parkingowe chyba już nie. (dobrze mowie?)

gucio pisze:Tak napewno nie będzie wyglądało.!!!!!!!!!
Ulice będą puste i służyły do jeżdżenia dla samochodów a nie od stania i utrudniania.
Dla parkujących jest parking naziemny podziemny są płatne są dzikie a jak ktoś nie załatwił sobie albo będzie uparty i będzie stawał na jezdni lub chodniku to będzie płacił większe kary niż by mu się to opłacało.
Miejsc darmowych jest bardzo mało ale kilku osobom będzie się udawało codziennie stanąć a reszta będzie parkowala na pobliskim osiedlu lub na dziko dajej na pasie startowym .
Każdy wiedział ze nie będzie miejsc dla wszystkich wiec nie dziwić się proszę jak będzie dużo holowan i mandatów :-(
Ostatnio zmieniony 27 mar 2017, 16:12 przez M&M, łącznie zmieniany 1 raz.

michalb
Posty: 168
Rejestracja: 29 lip 2014, 23:34

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: michalb » 22 lut 2016, 23:57

a widzieliście jak parkowanie wygląda dzisiaj pod AVIA? Ja podejrzewam że nie da się opanować problemów mieszkańców z parkowaniem. W tym temacie jestem sceptyczny.


maniekmal
Posty: 337
Rejestracja: 18 wrz 2015, 11:04
Lokalizacja: Avia3

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: maniekmal » 23 lut 2016, 14:53

michalb pisze:a widzieliście jak parkowanie wygląda dzisiaj pod AVIA? Ja podejrzewam że nie da się opanować problemów mieszkańców z parkowaniem. W tym temacie jestem sceptyczny.

tylko trzeba zwrócić uwagę, że pod AVIA parkują jeszcze pracownicy budowy, podwykonawcy itd. Taką mam przynajmniej nadzieje :D

maks
Posty: 241
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:07

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: maks » 23 lut 2016, 15:07

Tak, ale to tylko dwa bloki a zobaczycie co dopiero będzie jak oddadzą kolejne...

BraveHeartt
Posty: 38
Rejestracja: 16 lut 2016, 10:17

Re: Miejsca parkingowe na pasie startowym przy os Orlińskiego

Postautor: BraveHeartt » 24 lut 2016, 8:53

Jeśli chodzi o sprzedaż miejsc parkingowych to dopiero ruszy gdy dostaną pozwolenie budowlane to nowe po zmianach (przesunięciu budynku o te 3m) a co do takiego parkowania to puki co parkują budowlańcy i straż miejska nic nie robi ale jak tylko budowa się zakończy to będzie można wzywać ich dostanie jeden drugi trzeci blokadę to się nauczą :)



Wróć do „Orlińskiego 1 (etap III) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości