Pies towarzysz - dotrzyma towarzystwa w Krakowie Czyżynach

A jeśli ktoś ma ochotę pogadać o czymkolwiek, to zapraszamy na to forum dotyczące różnych różności. Uprasza się jednak o niedodawanie reklam oraz linków reklamowych!
KateM
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2016, 21:16

Pies towarzysz - dotrzyma towarzystwa w Krakowie Czyżynach

Postautor: KateM » 06 mar 2017, 0:24

Cześć, mam dość nietypowe pytanie. Czy w okolicy nowo-powstałego osiedla na Orlińskiego mieszka ktoś kto może spędza dnie w domu i spragniony jest towarzystwa? Może jakaś starsza osoba albo ktoś niepełnosprawny. Mam psa, przeuroczego i łagodnego, który bardzo źle znosi samotne oczekiwanie na nasz powrót do domu. Ze stresu niszczy rzeczy i niestety musi siedzieć w klatce co tez nie nie wpływa na niego korzystnie.
Będziemy się niedługo przeprowadzać na osiedle na Orlińskiego i to zapewne będzie dla niej dodatkowy powód do stresu. Suczka jest przeurocza, łagodna i bardzo towarzystwa. Jest wielkim pieszczochem. Zleży mi tylko na tym żeby nie siedziała samotnie w domu. Spacery absolutnie nie wchodzą w grę, mam na myśli, że nie oczekuje że ktoś będzie z nią jeszcze spacerował. Chyba ze osoba zainteresowana będzie miała taką ochotę :) .
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany albo słyszał o osobie, która mogłaby być zainteresowana na podrzucenie jej takiego towarzysza w ciągu dnia to proszę o kontakt.
W zamian służę pomocą sąsiedzką lub jak to fachowo nazywają wymianę usług: zakupy, transport,pomoc przy komputerze.

Wróć do „Hydepark - czyli dyskusje o wszystkim”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości