Cieknąca woda z sufitu w garażu podziemnym bloku Orlińskiego 3

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku Orlińskiego 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
krzysztofp
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2017, 17:56

Cieknąca woda z sufitu w garażu podziemnym bloku Orlińskiego 3

Postautor: krzysztofp » 15 mar 2018, 14:05

lukaszk pisze:W garażu w dwóch miejscach leje się z sufitu. Pisałem parę razy zgłoszenia do zarządcy - firmy Gremax i ani razu nie dostałem potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, informacji co do postępu. Zero reakcji. Myślę, że najwyższy czas na zmianę zarządcy.

Co do lejącego się sufitu - też to zgłaszałem, telefonicznie. Wczoraj jak byłem, to wyglądało na to, że już przestało się lać, została tylko kałuża. I nie lało się z dwóch miejsc, tylko z jednego - z rur z przewodami i po przewodach kapało w drugim miejscu :-) Co nie zmienia faktu, że po przewodach raczej woda nie powinna spływać. No i ta brama to jest dramat. Co do podnoszenia "ręcznego" się nie wypowiem, bo brzmi to absurdalnie.

amm
Posty: 92
Rejestracja: 27 paź 2015, 11:47

Re: Cieknąca woda z sufitu w garażu podziemnym bloku Orlińskiego 3

Postautor: amm » 18 mar 2018, 0:40

Woda nieustannie się leje, z forum i fb wynika ze już kilka razy było to zgłaszane. Odnośnie ie usterki bramy usłyszałam, że opóźnienia w naprawie wynikają z działania firmy serwisowej. Myślicie ze na lejącą się wodę po przewodach również czekają na serwis? :/

krzysztofp
Posty: 37
Rejestracja: 14 lis 2017, 17:56

Re: Cieknąca woda z sufitu w garażu podziemnym bloku Orlińskiego 3

Postautor: krzysztofp » 19 mar 2018, 17:51

amm pisze:Woda nieustannie się leje, z forum i fb wynika ze już kilka razy było to zgłaszane. Odnośnie ie usterki bramy usłyszałam, że opóźnienia w naprawie wynikają z działania firmy serwisowej. Myślicie ze na lejącą się wodę po przewodach również czekają na serwis? :/

Ja odnoszę wrażenie, że oni nic z wyciekiem nie zrobili, bo przyszli popatrzeć w dzień, kiedy akurat nie padało. Jak było kilka tych cieplejszych dni to problem ustał, ostatnio jak zaczęło padać to znowu ciekło. Geniusze. Może faktycznie zbiorczy email w sprawie bramy i wycieku by pomógł.



Wróć do „Orlińskiego 3 (etap VI) – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości