Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Forum dla osób, które zamieszkają w budynku Avia 3 budowanym przez Budimex w krakowskich Czyżynach.
Bartek
Posty: 105
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:46

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: Bartek » 11 mar 2019, 12:45

Niestety zarządca poinformował mnie, że nie zamierza badać wody, ponieważ problem jest marginalny i zgłaszają go tylko 2-3 osoby. Dostałem informację, że wodę mam przebadać sam. Szkoda, że praktycznie nikt nie napisał maila w tej sprawie do zarządcy bo teraz będziemy mieć "świetną" wodę.

BasiaG
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2018, 22:10

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: BasiaG » 13 mar 2019, 21:24

Właśnie ja również zgłaszałam problem z zapachem wody, ale uzyskałam informację, że Rada Mieszkańców musi się na to zgodzić. Niestety nie mam informacji czy woda poszła do badania. W dniu dzisiejszym ponawiałam moje pytanie w tym temacie u zarządcy naszego bloku.
swoją drogą dziwi mnie tylko jedno czy wybrane osoby mają wyczulony węch i zwraca uwagę na ten dziwny zapach?

Bartek
Posty: 105
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:46

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: Bartek » 14 mar 2019, 10:50

BasiaG pisze:Właśnie ja również zgłaszałam problem z zapachem wody, ale uzyskałam informację, że Rada Mieszkańców musi się na to zgodzić. Niestety nie mam informacji czy woda poszła do badania. W dniu dzisiejszym ponawiałam moje pytanie w tym temacie u zarządcy naszego bloku.
swoją drogą dziwi mnie tylko jedno czy wybrane osoby mają wyczulony węch i zwraca uwagę na ten dziwny zapach?

Woda nie poszła do badania, ponieważ zarządca wspólnie z radą mieszkańców zdecydowali, że nie ma takiej potrzeby bo problem jest marginalny. Dostałem informację, że mogę sobie wodę przebadać we własnym zakresie, a jeśli coś będzie nie tak to zostaną mi zwrócone pieniądze.


rupafin
Posty: 48
Rejestracja: 08 lut 2018, 10:49

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: rupafin » 14 mar 2019, 18:29

Bartek pisze:
BasiaG pisze:Właśnie ja również zgłaszałam problem z zapachem wody, ale uzyskałam informację, że Rada Mieszkańców musi się na to zgodzić. Niestety nie mam informacji czy woda poszła do badania. W dniu dzisiejszym ponawiałam moje pytanie w tym temacie u zarządcy naszego bloku.
swoją drogą dziwi mnie tylko jedno czy wybrane osoby mają wyczulony węch i zwraca uwagę na ten dziwny zapach?

Woda nie poszła do badania, ponieważ zarządca wspólnie z radą mieszkańców zdecydowali, że nie ma takiej potrzeby bo problem jest marginalny. Dostałem informację, że mogę sobie wodę przebadać we własnym zakresie, a jeśli coś będzie nie tak to zostaną mi zwrócone pieniądze.

Skąd masz taką informację?

BasiaG
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2018, 22:10

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: BasiaG » 14 mar 2019, 20:29

Woda była badana z próbki pobranej w październiku 2018. Otrzymałam wynik tego badania, wg niego wszystko jest w normie. dlatego dziwi mnie to, że zapach dziwny jest,smak podobnie... przy myciu zębów odczuwalny, aczkolwiek powiedziałbym, że jest lepiej. Śmierdziała zdecydowanie bardziej.
Ps. rozmawiający w tym temacie są z różnych klatek czy tylko C?

Bartek
Posty: 105
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:46

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: Bartek » 15 mar 2019, 12:44

rupafin pisze:
Bartek pisze:
BasiaG pisze:Właśnie ja również zgłaszałam problem z zapachem wody, ale uzyskałam informację, że Rada Mieszkańców musi się na to zgodzić. Niestety nie mam informacji czy woda poszła do badania. W dniu dzisiejszym ponawiałam moje pytanie w tym temacie u zarządcy naszego bloku.
swoją drogą dziwi mnie tylko jedno czy wybrane osoby mają wyczulony węch i zwraca uwagę na ten dziwny zapach?

Woda nie poszła do badania, ponieważ zarządca wspólnie z radą mieszkańców zdecydowali, że nie ma takiej potrzeby bo problem jest marginalny. Dostałem informację, że mogę sobie wodę przebadać we własnym zakresie, a jeśli coś będzie nie tak to zostaną mi zwrócone pieniądze.

Skąd masz taką informację?


Taką informację dostałem od zarządcy w odpowiedzi na mojego maila o brzydkim zapachu wody.

Bartek
Posty: 105
Rejestracja: 23 kwie 2016, 17:46

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: Bartek » 15 mar 2019, 12:45

BasiaG pisze:Woda była badana z próbki pobranej w październiku 2018. Otrzymałam wynik tego badania, wg niego wszystko jest w normie. dlatego dziwi mnie to, że zapach dziwny jest,smak podobnie... przy myciu zębów odczuwalny, aczkolwiek powiedziałbym, że jest lepiej. Śmierdziała zdecydowanie bardziej.
Ps. rozmawiający w tym temacie są z różnych klatek czy tylko C?


Też dostałem wynik tego badania, ale to było już dawno. Ja mieszkam w klatce A.


BasiaG
Posty: 11
Rejestracja: 17 lut 2018, 22:10

Re: Dziwny zapach wody z kranu / kto jeszcze - Avia 1

Postautor: BasiaG » 15 mar 2019, 19:43

Badanie było wykonywane w październiku. Przez chwilę myślałam, że problem jest tylko w mojej klatce.



Wróć do „Avia 1 (etap VI) - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość