Czy myjnia ręczna obok inwestycji Murapol Bieńczycka jest uciążliwa?

Forum osiedla Murapolu przy ul. Bieńczyckiej dla osób, które zamierzają kupić lub kupiły nowe mieszkanie w Czyżynach od tego dewelopera.
MarcinJ
Posty: 103
Rejestracja: 04 sie 2015, 23:43

Czy myjnia ręczna obok inwestycji Murapol Bieńczycka jest uciążliwa?

Postautor: MarcinJ » 26 paź 2016, 9:21

Mam pytanie do mieszkańców Osiedla Murapol Bieńczycka - w sąsiedztwie Waszych mieszkań znajduje się myjnia ręczna, wynika na to, że niedaleko, bo przy Marii Dąbrowskiej powstanie niedługo jeszcze jedna:
https://www.facebook.com/noweczyzyny/po ... 9506727603

Czy myjnia samochodowa jest uciążliwa dla ludzi mieszkających obok niej :?: Pewnie sporo osób mieszkających blisko niej się nad tym zastanawia, więc może ktoś podzieli się tu swoimi doświadczeniami?

Obrazek

Martwi to, że w sąsiedztwie przyszłej myjni znajduje się plac zabaw, nie wiecie czy opary z myjni mogą być uciążliwe i szkodliwe dla dzieci :?: Ktoś coś w temacie wie, kiedyś zdarzyło mi się czekać czekać na przystanku w okolicach Srebrnych Orłów, za którym mieści się właśnie taka myjnia u muszę przyznać, że było mocno czuć chemiczne środki czyszczące, które są w niej używane :/

MMo
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2016, 18:04

Re: Czy myjnia ręczna obok inwestycji Murapol Bieńczycka jest uciążliwa?

Postautor: MMo » 26 paź 2016, 17:04

Na Srebrnych Orłów to faktycznie przegięli z tą odległością, miałam 'przyjemność' oglądać mieszkanie na 1szym piętrze, właśnie z widokiem na myjnię. Hałas 24h/dobę i świecenie neonami myjni skutecznie mnie odstraszyły. W porównaniu do tego, myjnia na Bieńczyckiej zdaje się być baaardzo daleko. Ewentualny problem mogą mieć mieszkańcy budynków trzeciego etapu Murapolu.

Felipe
Posty: 60
Rejestracja: 15 mar 2016, 19:58

Re: Czy myjnia ręczna obok inwestycji Murapol Bieńczycka jest uciążliwa?

Postautor: Felipe » 26 paź 2016, 21:28

A ja powiem tak: odgłosy myjni są skutecznie zagłuszane przez gwar z ulicy Bieńczyckiej ;)



Wróć do „Osiedle Bieńczycka Murapol - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość