[Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: jafarek » 21 lut 2017, 18:15

kusza pisze:Nie bardzo rozumiem. W miejscu gdzie wstawione są już szyby nie widać tych śrub... Chodzi Ci zatem, abyś Ty nie widział ich przez "szparę" pomiędzy balkonem a szybą, stojąc na balkonie?

Tak, chodziło mi o to, że przestrzeń między płytą a samym balkonem jest dość duża i może to dość dziwnie wyglądać jak będzie się stało na balkonie. Czy właśnie będzie widać śruby mocujące, czy zostaną jakoś zakryte, zabezpieczone np. prze rdzewieniem a tym samym brudzeniem elewacji.

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: kustosz » 21 lut 2017, 18:25

Zakładam, że są nierdzewne :) innych opcji nie przyjmuję do wiadomości :)

kusza
Posty: 19
Rejestracja: 09 sty 2017, 15:46

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: kusza » 21 lut 2017, 20:02

Czy właśnie będzie widać śruby mocujące, czy zostaną jakoś zakryte, zabezpieczone np. prze rdzewieniem a tym samym brudzeniem elewacji.

Będzie widać śruby, o tym jestem przekonany. To jest standardowe wykonanie takiego montażu. A zardzewieć, nie zardzewieje raczej. To pewnie nierdzewka :)


Hegas
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2016, 15:56

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: Hegas » 21 lut 2017, 23:36

Gdyby ktoś był pod blokiem to bardzo proszę o zdjęcia z montażu tych paneli :D

Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: jafarek » 24 lut 2017, 11:19

Kilka fotek sprzed godziny :)
Pięknie to wygląda

Obrazek
Jest też już gotowy wjazd

Obrazek

Obrazek
Droga p.poż.

Obrazek
Balkony

Obrazek
Blok wygląda przyzwoicie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

szynszyl
Posty: 58
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:22

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: szynszyl » 24 lut 2017, 12:01

Dzieki wielkie za zdjecia! Calkiem fajnie to wyglada :)

misstrout
Posty: 189
Rejestracja: 16 lut 2016, 15:48

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: misstrout » 24 lut 2017, 15:48

Fiu fiu! Dzięki za zdjęcia :)

Właśnie miałam pytać czy był ktoś po wichurze i czy balkony jeszcze są :D


Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: jafarek » 28 lut 2017, 11:49

Balkony już na finiszu. Już tylko kilka paneli zostało do zamontowania.

Obrazek

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: kustosz » 28 lut 2017, 11:56

Tez byłem dziś zobaczyć.
Zastanawiają mnie te tic-tackowe balkony (sam taki mam) - część z nich jest przeźroczysta, a część nie - być może to jednak nie folia, a po prostu wizja architekta :)

karolajna
Posty: 86
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:15

Re: [Bud. D] Balkony: wygląd, jakość wykonania i trwałość - Centralna Park Kraków

Postautor: karolajna » 28 lut 2017, 12:01

kustosz pisze:Tez byłem dziś zobaczyć.
Zastanawiają mnie te tic-tackowe balkony (sam taki mam) - część z nich jest przeźroczysta, a część nie - być może to jednak nie folia, a po prostu wizja architekta :)

na wizualizacjach te pomarańczowe balkony były i jaśniejsze, i ciemniejsze, więc może te tic-tackowe odcienie mają to odzwierciedlać? i chyba wygląda na to, że białe balkony zostaną mleczne, a nie takie całkiem przezroczyste, czyli też super

ogólnie wygląda to rewelacyjnie :)



Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości