Rozbudowa ul. Tomickiego obok Osiedla Botanika w Krakowie

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Botanika w Czyżynach w Krakowie.
Paola
Posty: 5
Rejestracja: 10 sty 2017, 23:53

Rozbudowa ul. Tomickiego obok Osiedla Botanika w Krakowie

Postautor: Paola » 16 sty 2017, 21:46

MarkusW Nie wiem czy czytałeś na fb Osedla Botanika :
"W najbliższym czasie planowana jest przebudowa i rozbudowa ul. Tomickiego jako drogi dojazdowej do osiedla Botanika, gdzie będzie się kończyć. Będzie ona posiadała dwie jezdnie, chodniki i ścieżkę rowerową.
Docelowo ul. Tomickiego będzie połączona również z ul. Sołtysowską, a nie tylko z al. Jana Pawła II, jak obecnie. Na ten cel, w planie zagospodarowania, zarezerwowany jest pas drogowy przebiegający kilkadziesiąt metrów od wschodniej granicy działek, na których powstaje inwestycja Osiedle Botanika. Obecnie nic nie wiadomo o konkretnych działaniach Urzędu Miasta Krakowa "

Na pewno musimy się z tym liczyć, że jak wybudują drogę to niestety ludzie będą skracać sobie trasę ale na pewno nie będzie tak źle:) Dobrze pamiętam, że osiedle będzie ogrodzone ale nie strzeżone?:)

MarkusW
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2017, 8:20

Re: Rozbudowa ul. Tomickiego obok Osiedla Botanika w Krakowie

Postautor: MarkusW » 17 sty 2017, 14:26

Paola dziękuję za informację z tą drogą. Na szczęście mieszkanie które wybrałem nie będzie skierowane w stronę drogi więc nie muszę się już tym aż tak przejmować.
Osiedle nie będzie ogrodzone ani strzeżone.

domdom
Posty: 3
Rejestracja: 23 sie 2017, 16:36

Re: Rozbudowa ul. Tomickiego obok Osiedla Botanika w Krakowie

Postautor: domdom » 23 sie 2017, 16:37

Tak, tak. Wczoraj Pani mi to potwierdziła, że osiedle nie będzie ani strzeżone ani ogrodzone, ale będzie monitoring.


Grzesio
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2018, 9:08

Re: Rozbudowa ul. Tomickiego obok Osiedla Botanika w Krakowie

Postautor: Grzesio » 24 lis 2018, 9:13

Orientował się Ktoś u dewelopera jak będzie wyglądała sytuacja z chodnikiem przy Tomickiego?
Na chwile obecną nowy asfalt kończy się w połowie drogi i jest spory odcinek przewężenia obok płotu Philipa, gdzie nie ma chodnika. Czy to się ma jakoś zmienić?



Wróć do „Osiedle Botanika – forum mieszkańców inwestycji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość