Nie pamiętam hasła
 

Zarejestruj się

Aby zalogować się, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem witryny. Rejestracja zajmuje tylko chwilę, a znacznie zwiększa możliwości korzystania z witryny. Jednocześnie każdy użytkownik może skasować swoje konto po kontakcie z administratorem i wyrażeniu takiej woli. Przed rejestracją zapoznaj się z regulaminem oraz innymi zasadami i odpowiedziami na często zadawane pytania (FAQ), gdzie zostało wyjaśnionych wiele podstawowych zagadnień dotyczących funkcjonowania witryny.

Forum jest projektem amatorskim i hobbystycznym, a służy mieszkańcom i sympatykom Czyżyn, zarówno nowych osiedli powstałych w dzielnicy, jak i tych, które wybudowano tu znacznie wcześniej. Jeśli chodzi o cele, w jakich zostało założone, to chodzi tu głównie o:
- integrację mieszkańców zarówno powstających osiedli, jak i tych, które w dzielnicy Czyżyny postawiono już wcześniej;
- wzajemna pomoc i dzielenie się informacjami dotyczącymi procesu zakupu, urządzania mieszkania oraz organizacji życia mieszkańców zarówno w ramach budynku, jak i osiedla, całej dzielnicy oraz miasta;
- omawianie kwestii spornych, kontrowersyjnych oraz poszukiwanie ich optymalnego rozwiązania;
- inicjowanie dyskusji na tematy ważne dla mieszkańców na poziomie osiedli oraz dzielnicy i miasta;
- omawianie pracy polityków na szczeblu samorządowym oraz centralnym, w zakresie, w jakim dotyczy ona mieszkańców dzielnicy Czyżyny;
- pomoc w organizowaniu czasu wolnego oraz wzajemnie informowanie się o wydarzeniach mających odbyć się w dzielnicy Czyżyny oraz w Krakowie;
- stworzenie lokalnego miejsca z informacjami o tym, że ktoś w okolicy ma coś do oddania, sprzedania lub wynajęcia, bo może być przydatne dla innych mieszkańców.

Na forum może zarejestrować się każdy mieszkaniec oraz sympatyk Czyżyn, może on brać udział w dyskusjach, zakładać tematy i wyrażać swoje opinie. Pamiętajmy jednak o tym, aby dyskusje prowadzić w sposób kulturalny, rzeczowy, a także aby nie podawać informacji nieprawdziwych, plotek, pomówień, danych stanowiących informacje niejawne, naruszających czyjeś dobra osobiste, naruszających prawo autorskie itp., każdy użytkownik jest bowiem odpowiedzialny za treść wpisów, które zamieszcza, a administracja forum nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Forum Czyżyn nie jest tablicą reklamową i aby się nią nie stało, wpisy w dziale z polecanymi ofertami, mogą być zamieszczane jedynie po uprzednim kontakcie z administracją forum. Wpisy reklamowe dodawane w innych miejscach na forum traktowane będą jako spam i kasowane. Forum nie służy także do informowania o innych grupach np. w serwisach społecznościowych czy na innych witrynach - wpisy takie, jako niezwiązane z tematem, będą usuwane. Uporczywe łamanie tych zasad może skutkować usunięciem konta na forum.

Twórzmy lokalną społeczność, omawiajmy sprawy istotne, im lepiej będziemy zintegrowani i zorganizowani, tym więcej będziemy mogli zrobić dla okolicy, po to, aby mieszkało się w niej lepiej. Na potwierdzenie tych słów, można przytoczyć przykład Nowego Parku w Czyżynach, który zwyciężył w edycji krakowskiego budżetu obywatelskiego 2016. Forum Czyżyn stało się istotnym miejscem, dzięki któremu udało się zgromadzić wiele głosów poparcia dla tego projektu - warto w ten sposób podchodzić także do innych spraw ważnych dla naszej dzielnicy.

Regulamin | Zasady ochrony danych osobowych


Zarejestruj się