[Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

[Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: kustosz » 26 wrz 2017, 20:25

Cześć,
Czy ktoś z Was uruchamiał już telewizję naziemną?

Ja właśnie jestem w trakcie i nie odbiera wszystkich kanałów, m.in WP.
Podejrzewam że to kwestia prawidłowego ustawienia anteny na dachu.

Ktoś coś już przerabiał w tym temacie? ;)

michaljg
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2016, 19:28

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: michaljg » 26 wrz 2017, 20:32

Tu pierwsza klatka, wszystko odbiera bez żadnego problemu.

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: kustosz » 26 wrz 2017, 23:08

Ja klatka 4 - ciekawe czy jest jedna zbiorcza antena czy każda klatka ma swoją

Ile Wam odbiera kanałów?


Vissas
Posty: 53
Rejestracja: 02 lip 2016, 14:43

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: Vissas » 27 wrz 2017, 9:02

U nas Orange się wypięło i nie było technicznej możliwości zamontowania :(
Z telewizji naziemnej korzystalismy tydzien ale nie bylo np. metro, wp wiec rzeczywiscie moze byc cos z antena.
Teraz podpisalismy umowe z UPC i jest wszystko - taniej niz Orange, Netia -internet smiga i opcja Horizon Go (cos jak HBo go) to fajny dodatek na telefon, tablet itp.

mac
Posty: 3
Rejestracja: 06 sie 2017, 21:39

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: mac » 03 paź 2017, 10:44

takie pytanie, z czego polecacie internet lub internet i telewizja. rozglądaliście się za jakimiś ofertami, co polecacie, ktoś ma jakieś doświadczenia.
pozdrawiam i wielkie dzięki za odpowiedź.

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: kustosz » 04 paź 2017, 13:57

Informacja od Generalnego wykonawcy na zapytanie dot. braku sygnału z multiplexu mux-8
"Odnosząc się do usterki TV i braku sygnału, oddaliśmy instalację zgodnie z projektem. Multiplex mux8 zaczął nadawać we wrześniu 2016 roku, co nie było objęte projektem wykonawczym CPD . Możemy dołożyć anteny ( 2 zestawy) odpowiedzialne za poprawny odbiór sygnału ww. multiplexu co wiąże się z kosztem 750 zł netto za całość"


Trochę słabo, że na starcie mamy niekompletny odbiór :o

sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: sojus » 04 paź 2017, 15:13

ale tam wszystko jest napisane co i jak - dla mnie jasna informacja. Był projekt i został wykonany zgodnie z tym co zostało ustalone...


michaljg
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2016, 19:28

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: michaljg » 04 paź 2017, 16:53

kustosz pisze:Informacja od Generalnego wykonawcy na zapytanie dot. braku sygnału z multiplexu mux-8
"Odnosząc się do usterki TV i braku sygnału, oddaliśmy instalację zgodnie z projektem. Multiplex mux8 zaczął nadawać we wrześniu 2016 roku, co nie było objęte projektem wykonawczym CPD . Możemy dołożyć anteny ( 2 zestawy) odpowiedzialne za poprawny odbiór sygnału ww. multiplexu co wiąże się z kosztem 750 zł netto za całość"

Trochę słabo, że na starcie mamy niekompletny odbiór :o

U mnie jest mux-8, I klatka

Pegaso
Posty: 172
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:07

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: Pegaso » 04 paź 2017, 21:45

michaljg pisze:
kustosz pisze:Informacja od Generalnego wykonawcy na zapytanie dot. braku sygnału z multiplexu mux-8
"Odnosząc się do usterki TV i braku sygnału, oddaliśmy instalację zgodnie z projektem. Multiplex mux8 zaczął nadawać we wrześniu 2016 roku, co nie było objęte projektem wykonawczym CPD . Możemy dołożyć anteny ( 2 zestawy) odpowiedzialne za poprawny odbiór sygnału ww. multiplexu co wiąże się z kosztem 750 zł netto za całość"

Trochę słabo, że na starcie mamy niekompletny odbiór :o

U mnie jest mux-8, I klatka

Ja bym się nie cieszył.... Musisz zapłacić 750zł ;-)

kustosz
Posty: 283
Rejestracja: 08 lis 2015, 15:50

Re: [Bud. D] Telewizja naziemna i odbiór kanałów ze zbiorczej instalacji - Centralna Park

Postautor: kustosz » 05 paź 2017, 12:32

Pegaso pisze:
Ja bym się nie cieszył.... Musisz zapłacić 750zł ;-)

750 zł to nie na głowę tylko dla całego bloku :)



Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość