[Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 10 mar 2018, 22:21

abcd pisze:
Annarem pisze:Dziś w expo znów targi buraka, na parkingu nawet kilka miejsc wolnych... :roll: za to przejście chodnikiem przed blokiem dramat. Sama miałam problem w niektórych miejscach, a co dopiero jakby szedł ktoś z wózkiem. Ale chyba panowie się już tym zajmują :lol:

Wózek przejechał nawet bez problemu. Ale wyjazd/wjazd z i na Galicyjska to był dla mnie problem. Wczoraj policja kierowała ruchem a i tak stałam 10 minut od M1 zanim dojechałam na skrzyżowanie z Galicyjska. Ciekawe kiedy zacznie się przebudowa i kiedy połączą Galicyjska z Nowohucką? No i ciekawe jakie to będzie miało konsekwencje ...czy poprawi czy pogorszy życie w okolicy?

W sumie to bardziej przed tym drugim blokiem stali. Tam, gdzie jest kosz na śmieci ledwo wcisnęłam 4 litery, może straż miejska później zadziałała :D Przedwczoraj też była tam masakra, ale zabierają się chyba już za rondko centralna x sołtysowska i mają poszerzać o jeden pas ulicę do świateł koło orlena. Może to trochę rozładuje ruch, a na dalsze inwestycje pozostaje nam czekać.

Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Tomasz_S » 11 mar 2018, 16:19

Nie sądzicie ze znak strefa zamieszkania się przyda?

Ograniczenie prędkości plus „pierwszeństwo” pieszych na osiedlu się chyba sprawdzi. Co Wy na to? Dodatkowo w takiej strefie parkowanie chyba może być tylko na wyznaczonych miejscach bo z pewnością zdążą się parkujący na chodniku

michaljg
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2016, 19:28

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: michaljg » 11 mar 2018, 16:49

Tomasz_S pisze:Nie sądzicie ze znak strefa zamieszkania się przyda?

Ograniczenie prędkości plus „pierwszeństwo” pieszych na osiedlu się chyba sprawdzi. Co Wy na to? Dodatkowo w takiej strefie parkowanie chyba może być tylko na wyznaczonych miejscach bo z pewnością zdążą się parkujący na chodniku

Juz jest przeglosowane, strefa zamieszkania bedzie.


merlot
Posty: 42
Rejestracja: 22 lis 2016, 17:59

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: merlot » 11 mar 2018, 19:20

Jak dla mnie, strefa zamieszkania, to optymalne rozwiązanie, bo za jednym zamachem rozwiązuje większość problemów (ograniczenie prędkości, parkowanie tylko w wyznaczonych miejscach, pierwszeństwo dla pieszych itd.). Takie rozwiązanie powinno wystarczyć do tego, żeby uporządkować przynajmniej sprawę parkowania na osiedlu :)

Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Tomasz_S » 12 mar 2018, 9:53

michaljg pisze:
Tomasz_S pisze:Nie sądzicie ze znak strefa zamieszkania się przyda?

Ograniczenie prędkości plus „pierwszeństwo” pieszych na osiedlu się chyba sprawdzi. Co Wy na to? Dodatkowo w takiej strefie parkowanie chyba może być tylko na wyznaczonych miejscach bo z pewnością zdążą się parkujący na chodniku

Juz jest przeglosowane, strefa zamieszkania bedzie.

super :)

Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 21 paź 2018, 12:25

Dziś targi w expo. Znaki i identyfikatory nie działają. Cebulaki z targów i tak zajmują u nas miejsca

michaljg
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2016, 19:28

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: michaljg » 21 paź 2018, 15:53

Co? Parking pusty jak zawsze, gdzie te samochodu z EXPO? :)


madziks
Posty: 168
Rejestracja: 27 paź 2016, 15:06

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: madziks » 21 paź 2018, 18:42

Annarem pisze:Dziś targi w expo. Znaki i identyfikatory nie działają. Cebulaki z targów i tak zajmują u nas miejsca

A Ty myślisz, że postawią u nas straż miejska na stałe, żeby stawiała mandaty?
Zadzwoń po nich i niech przyjadą, teraz dzięki identyfikatorom będą wiedzieli komu dać mandat.



Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości