[Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Awatar użytkownika
Greg
Posty: 130
Rejestracja: 03 lis 2016, 9:59
Lokalizacja: Kraków

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Greg » 17 lut 2018, 13:59

Annarem pisze:Ja dzwoniłam do expo, żeby powiedzieli przez megafon, że straż miejska odholowała już pierwsze samochody :lol: :lol: :lol: :lol: może to coś da hahaha ale obstawiam, że bez identyfikatorów nic nie zrobią...

Po kolejnym telefonie do straży dostałem informację że nic nie zrobią bo nie ma identyfikatorów i nie ma jak zweryfikować mieszkańców i żeby administracja takie identyfikatory ogarnęła. Niestety maja racje. Zaraz piszę do administracji w tej sprawie bo to już są jaja.

Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 17 lut 2018, 14:09

Greg pisze:
Annarem pisze:Ja dzwoniłam do expo, żeby powiedzieli przez megafon, że straż miejska odholowała już pierwsze samochody :lol: :lol: :lol: :lol: może to coś da hahaha ale obstawiam, że bez identyfikatorów nic nie zrobią...

Po kolejnym telefonie do straży dostałem informację że nic nie zrobią bo nie ma identyfikatorów i nie ma jak zweryfikować mieszkańców i żeby administracja takie identyfikatory ogarnęła. Niestety maja racje. Zaraz piszę do administracji w tej sprawie bo to już są jaja.


Niestety wiem, bo to samo mi powiedzieli jak kiedyś dzwoniłam. Uj już z tym szlabanem, identyfikator to koszt groszowy, a działa przy interwencji straży. Też napiszę, może więcej "głosu ludu" pomoże.

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 130
Rejestracja: 03 lis 2016, 9:59
Lokalizacja: Kraków

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Greg » 17 lut 2018, 14:28

Annarem pisze:
Greg pisze:
Annarem pisze:Ja dzwoniłam do expo, żeby powiedzieli przez megafon, że straż miejska odholowała już pierwsze samochody :lol: :lol: :lol: :lol: może to coś da hahaha ale obstawiam, że bez identyfikatorów nic nie zrobią...

Po kolejnym telefonie do straży dostałem informację że nic nie zrobią bo nie ma identyfikatorów i nie ma jak zweryfikować mieszkańców i żeby administracja takie identyfikatory ogarnęła. Niestety maja racje. Zaraz piszę do administracji w tej sprawie bo to już są jaja.

Niestety wiem, bo to samo mi powiedzieli jak kiedyś dzwoniłam. Uj już z tym szlabanem, identyfikator to koszt groszowy, a działa przy interwencji straży. Też napiszę, może więcej "głosu ludu" pomoże.

Jeśli wspólnota tak będzie szybko reagować na nasze uwagi jak do tej pory to za niedługo wszyscy będziemy parkować w krzakach na " dniach EXPO". Dojdzie do tego że osoby chętne same się zorganizują i zrobią sobie wzór identyfikatora (Każdy będzie miał taki sam to wtedy straż bez problemu zweryfikuje te które ich nie posiadają) a osoby z budynku które mają to gdzieś będą potem się tłumaczyć na straży miejskiej.


Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 17 lut 2018, 14:43

Greg pisze:
Annarem pisze:
Greg pisze:Po kolejnym telefonie do straży dostałem informację że nic nie zrobią bo nie ma identyfikatorów i nie ma jak zweryfikować mieszkańców i żeby administracja takie identyfikatory ogarnęła. Niestety maja racje. Zaraz piszę do administracji w tej sprawie bo to już są jaja.

Niestety wiem, bo to samo mi powiedzieli jak kiedyś dzwoniłam. Uj już z tym szlabanem, identyfikator to koszt groszowy, a działa przy interwencji straży. Też napiszę, może więcej "głosu ludu" pomoże.

Jeśli wspólnota tak będzie szybko reagować na nasze uwagi jak do tej pory to za niedługo wszyscy będziemy parkować w krzakach na " dniach EXPO". Dojdzie do tego że osoby chętne same się zorganizują i zrobią sobie wzór identyfikatora (Każdy będzie miał taki sam to wtedy straż bez problemu zweryfikuje te które ich nie posiadają) a osoby z budynku które mają to gdzieś będą potem się tłumaczyć na straży miejskiej.

Nie wiem, czy nie jest potrzebna pieczątka wspólnoty, ale szczerze powiem, że też o czymś takim myślałam. Na razie trzeba poczekać na odpowiedź wspólnoty, a jak nie będzie odzewu, to działamy sami ;)

Awatar użytkownika
Greg
Posty: 130
Rejestracja: 03 lis 2016, 9:59
Lokalizacja: Kraków

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Greg » 06 mar 2018, 17:58

No to zgodnie z dzisiejszą uchwałą będziemy mieli szlaban :D

blakeg1
Posty: 196
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:17

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: blakeg1 » 06 mar 2018, 18:19

Greg pisze:No to zgodnie z dzisiejszą uchwałą będziemy mieli szlaban :D


napiszesz prosze cos wiecej na ten temat dla przyszlych lokatorow Bud. E ktorzy sa nie w temacie?:)

Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Tomasz_S » 06 mar 2018, 18:27

I czy szlabany będą 2 czy 1?


Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 06 mar 2018, 18:55

Na nawigatorze są wszystkie informacje :)

Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Tomasz_S » 06 mar 2018, 19:55

Annarem pisze:Na nawigatorze są wszystkie informacje :)


Super jak podasz swoje dane logowania to chętnie poczytamy wszyscy ;)

Annarem
Posty: 75
Rejestracja: 22 lis 2016, 20:50

Re: [Bud. D] Zakaz wjazdu i jego egzekwowanie, identyfikacja mieszkańców - Centralna Park

Postautor: Annarem » 06 mar 2018, 20:55

Tomasz_S pisze:
Annarem pisze:Na nawigatorze są wszystkie informacje :)


Super jak podasz swoje dane logowania to chętnie poczytamy wszyscy ;)



Greg w swoim poście wyraźnie napisał SZLABAN.



Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości