[Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
monika89
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:15

[Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: monika89 » 14 gru 2017, 18:34

Cześć!

Mam takie zapytanie, bo nie wiem czy jestem jakaś wrażliwa na zapachy czy co. Ale wydaje mi się ze przez pochłaniacz w kuchni wracają zapachy, nie wiem jak to nazwać.. generalnie chodzi o to ze czasem czuć obiad/śniadanie sąsiadów.

Ma ktoś podobnie? Czy u nas jest coś nie tak, a może to normalne?

monika89
Posty: 26
Rejestracja: 11 lis 2016, 13:15

Re: [Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: monika89 » 15 gru 2017, 22:15

Dzieki :)

Mamy zabudowana ta rurę i będzie ciężko sprawdzić czy ta osłonka jest czy jej nie ma.
Jak sobie poradziłeś z problemem?

mam_3D
Posty: 6
Rejestracja: 06 sie 2017, 13:55

Re: [Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: mam_3D » 18 mar 2018, 19:14

Hej,

Wie ktoś może jak nazywa się ta membrana, która była włożona do rury wentylacyjnej okapu? I gdzie ją można kupić??


michaljg
Posty: 65
Rejestracja: 07 lis 2016, 19:28

Re: [Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: michaljg » 18 mar 2018, 19:25

Klapa zwrotna

jadmad
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2022, 15:09

Re: [Bud. D] Zapachy w kuchni dochodzące z wentylacji w mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: jadmad » 21 lis 2022, 13:49

monika89 pisze:Cześć!

Mam takie zapytanie, bo nie wiem czy jestem jakaś wrażliwa na zapachy czy co. Ale wydaje mi się ze przez pochłaniacz w kuchni wracają zapachy, nie wiem jak to nazwać.. generalnie chodzi o to ze czasem czuć obiad/śniadanie sąsiadów.

Ma ktoś podobnie? Czy u nas jest coś nie tak, a może to normalne?


Czy udało się rozwiązać problem? Bo też mam taki problem...



Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość