[Bud. D] Problem z wentylacją / stukanie dudnienie dochodzące z okapu - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku D Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
fredkrk
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 15:20

[Bud. D] Problem z wentylacją / stukanie dudnienie dochodzące z okapu - Centralna Park

Postautor: fredkrk » 03 lis 2019, 20:01

Hej,
czy wy też macie problem z dźwiękami(dudnieniem,stukotem), które wydobywają się z okapu??
Mamy zabudowaną wentylację w kuchni i kiedy mamy pozamykane wszystkie okna to zaczyna się stukot w kuchni(przestaje kiedy uchylimy okno, ale w zimie tego szczerze nie widzę).
Podobno chodzi o przekładkę,która reguluje przepływ powietrza.

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi jak uporać się z tym problemem.
Pozdrawiam

leszekkr
Posty: 11
Rejestracja: 19 sty 2017, 12:19

Re: [Bud. D] Problem z wentylacją / stukanie dudnienie dochodzące z okapu - Centralna Park

Postautor: leszekkr » 04 lis 2019, 8:31

Też mam podobnie. Problem występuje często ale nie zawsze. Wkładkę o której piszesz mam zastosowaną i lepiej jej nie usuwaj. Gdy jak ja usunąłem, stukoty minęły ale z okapu zaczęły wydobywać się zapachy od sąsiadów i zimne powietrze.
Pomaga uchylenie okna na np. mikro uchył. Myślę że jest to spowodowane zastosowaniem wentylacji mechanicznej i trzeba z tym żyć.


Wróć do „[Bud. D] (etap I) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości