Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku E Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Drakar88
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2017, 21:28

Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: Drakar88 » 09 sty 2017, 21:35

Witam,chce kupić kawalerkę w budynku E i mam pytanie do osób które kupiły tutaj mieszkańia czy w akcie notarialnym nie ma jakichś niekorzystnych zapisów dla mnie jako kupującego? I ogólnie jak wyglądają umowy kupna czy nie ma jakichś haczyków ? Z góry dzięki za informacje ;)

karolajna
Posty: 86
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:15

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: karolajna » 09 sty 2017, 21:48

w tym temacie już był poruszany temat umów, co prawda dla budynku D, ale chyba nie zmienili wzoru.

misstrout
Posty: 189
Rejestracja: 16 lut 2016, 15:48

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: misstrout » 12 sty 2017, 11:59

Umowa z D wygląda bardzo w porządku. Ale wątpię, żeby ktokolwiek zaryzykował udostępnienie wzoru w internecie ;)


karolajna
Posty: 86
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:15

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: karolajna » 12 sty 2017, 12:06

misstrout pisze:Umowa z D wygląda bardzo w porządku. Ale wątpię, żeby ktokolwiek zaryzykował udostępnienie wzoru w internecie ;)

ja dostałam wzór umowy w odpowiedzi na pierwszego maila do LCC, więc nie powinno być problemu z uzyskaniem wzoru bezpośrednio od nich. :)

sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: sojus » 13 sty 2017, 13:31

Nie ma tam nic niekorzystnego - podpisałem na początku roku ale jak wiadomo każdy może mieć inne odczucie.

misstrout
Posty: 189
Rejestracja: 16 lut 2016, 15:48

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: misstrout » 13 sty 2017, 14:14

karolajna pisze:
misstrout pisze:Umowa z D wygląda bardzo w porządku. Ale wątpię, żeby ktokolwiek zaryzykował udostępnienie wzoru w internecie ;)

ja dostałam wzór umowy w odpowiedzi na pierwszego maila do LCC, więc nie powinno być problemu z uzyskaniem wzoru bezpośrednio od nich. :)

Chodziło mi o publikowanie wzoru tutaj na forum. To jednak jest sprawa między klientem a developerem.

karolajna
Posty: 86
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:15

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: karolajna » 13 sty 2017, 15:59

misstrout pisze:
karolajna pisze:
misstrout pisze:Umowa z D wygląda bardzo w porządku. Ale wątpię, żeby ktokolwiek zaryzykował udostępnienie wzoru w internecie ;)

ja dostałam wzór umowy w odpowiedzi na pierwszego maila do LCC, więc nie powinno być problemu z uzyskaniem wzoru bezpośrednio od nich. :)

Chodziło mi o publikowanie wzoru tutaj na forum. To jednak jest sprawa między klientem a developerem.

dlatego napisałam, że łatwo uzyskać od dewelopera wzór, bo też wyszłam z założenia, że nie będzie chęci wrzucenia tego do netu :)


Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Zakup mieszkania w budynku E a umowa deweloperska - Centralna Park

Postautor: Nowy » 13 sty 2017, 21:59

Jeśli masz jakieś wątpliwości, co do umowy deweloperskiej, to zawsze możesz te fragmenty wrzucić na forum i opowiedzieć o swoich wątpliwościach :) Może znajdzie się ktoś, kto sprawę objaśni.



Wróć do „[Bud. E] (etap II) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość