[Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku E Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: Tomasz_S » 29 mar 2018, 11:17

Też zauważyłem kilka rzeczy - ciężko jest sprawdzić wszystko a nawet firmy które sprawdzają mogą przeoczyć drobnostki. Na szczęście to na prawdę drobnostki :)

emka
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2017, 17:29

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: emka » 30 mar 2018, 8:52

Też zauważyłam jakieś drobne rzeczy, ale co do ścian to fakt: mi też dwie różne ekipy powiedziały, że są wyjątkowo proste jak na standardy krakowskie. Natomiast ja mam inny problem: koło kaloryferów tynk się odparza i odpada, jest tak zarówno w salonie jak i w sypialni.
Miałam pewne zarysowania w tynku, które zgłosiłam, jakieś ryski na parapetach i framugach okiennych. Na jednym z okien też była rysa, ale wątpię, że mi ją uznają, bo na przedodbiorze odrzucili.

I bardzo polecam pana od montażu dodatkowego zamka w drzwiach: przyjechał błyskawicznie, zamontował zamek i wypolerował ryski na drzwiach, których nawet nie zgłaszałam :)

bargullo
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2018, 8:06

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: bargullo » 19 kwie 2018, 22:21

Hej
Czy już wszyscy odebrali mieszkanie?
Bo ja nadal czekam.
Dostaliscie powiadomienia email czy telefonicznie?
Pozdrawiam
B.


tomekc
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:13

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: tomekc » 20 kwie 2018, 5:55

Email. Ja odebrałem trzy tygodnie temu.

madziks
Posty: 168
Rejestracja: 27 paź 2016, 15:06

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: madziks » 20 kwie 2018, 7:54

wczoraj gadałam z babka od usterek i ponoć nie odebrali Ci od mdm. Ci którym nie wpłynęła wpłata z mdm. Ale nie wiem na ile to prawda.

tomekc
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:13

Re: [Bud. E] Terminy odbiorów mieszkań w II etapie inwestycji Centralna Park LC Corp

Postautor: tomekc » 20 kwie 2018, 14:38

Ci którym nie wpłyneła - bardzo możliwe.
Ja w PeKaO SA przesunąłem datę wypłaty MdM na +14 dni od daty zawiadomienia o terminie odbiorów i odebrałem w terminie :)
Warunkiem wyznaczenia terminu odbioru jest rozliczenie wszystkich faktur w LCC na 0.



Wróć do „[Bud. E] (etap II) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość