[Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku E Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
kastar
Posty: 52
Rejestracja: 10 wrz 2016, 18:45

[Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: kastar » 05 gru 2017, 11:28

Podzielcie się swoimi wrażeniami, opiniami:)

sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: sojus » 05 gru 2017, 11:54

U mnie bardzo pozytywnie.

Jeśli chodzi o ściany i kąty - wszystko ok - na jednej nowej ściance lekko im uciekło ale nie ma to znaczenia bo ściana wąska więc nawet nie ma szans tego zobaczyć.

Tynki - uważam, że są ok oczywiście gładź pójdzie żeby było idealnie ale chyba tylko w salonie bo reszta jest ok.

Przeróbki - o kilku zapomnieli więc muszą prowadzić nowe kable po ścianach.

U mnie balkon jest OK - barierki mają drobne rysy ale to nie wysoki połysk więc też nie zgłaszałem tego.

Zgłosiłem poprawki wokół zamontowanych gniazdek - w kilku były bardzo słabo obsadzone i tynk odchodził.

Stolarka ok ale i tak dopiero na odbiorach będzie finalny sprawdzian bo jeszcze mogą coś popsuć.

Łącznie chyba 8 drobnostek zgłosiłem.

karol_z_bud_E
Posty: 47
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:27

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: karol_z_bud_E » 05 gru 2017, 13:06

Hej, bierzecie eksperta od odbiorow do przegladow, czy sami dzialacie?


sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: sojus » 05 gru 2017, 15:47

Ja nie brałem nikogo ale ludzie widziałem szli z ekipami.

blakeg1
Posty: 196
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:17

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: blakeg1 » 05 gru 2017, 16:23

sojus pytales o przypuszczalny termin glownych odbiorow?

sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: sojus » 05 gru 2017, 16:27

Luty - marzec

blakeg1
Posty: 196
Rejestracja: 01 mar 2017, 13:17

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: blakeg1 » 05 gru 2017, 16:30

czyli to oficjalne info?


xenia.stw
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2017, 16:43

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: xenia.stw » 05 gru 2017, 16:44

Potwierdzam, Pani na przeglądzie powiedziała żeby dzwonić w lutym, bo na przełomie lutego i marca możliwe że zaczną się odbiory.

mgd23
Posty: 6
Rejestracja: 06 gru 2017, 11:57

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: mgd23 » 06 gru 2017, 11:59

Witam Wszystkich :)

Mam pytanie odnośnie przeglądu - czy pracownik LC Corp był obecny w mieszkaniu przez cały czas trwania przeglądu?
Jak myślicie, po jakim czasie od finalnego odbioru mieszkania dostaniemy klucze? :)

emka
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2017, 17:29

Re: [Bud. E] Przeglądy lokatorskie w nowych mieszkaniach - Centralna Park Kraków

Postautor: emka » 06 gru 2017, 12:26

mgd23 pisze:Witam Wszystkich :)

Mam pytanie odnośnie przeglądu - czy pracownik LC Corp był obecny w mieszkaniu przez cały czas trwania przeglądu?
Jak myślicie, po jakim czasie od finalnego odbioru mieszkania dostaniemy klucze? :)


Pani z LC Corp zaprowadziła nas do mieszkania, a potem wpadła sprawdzić czy są jakieś pytania. Generalnie kręciła się po piętrze, ale nikomu nie wisiała nad głową.

Potwierdziła, że odbiory będę w marcu (wspomniała coś o końcówce lutego, ale to niepewne info).

Ja bym na waszym miejscu brała ekipę, bo u mnie był rysy na szybach i jedna szyba w ogóle do wymiany, sama nigdy bym tego nie zauważyła.
Ale ekipa, która ze mną była powiedziała, że jest nieźle, proste kąty, ściany, dobre wylewki itd. Z poważniejszych uchybień była właśnie ta szyba do wymiany i niewykończone cokoły balkonowe, przez co dostaje się wilgoć do mieszkania (a to mieszkanie na 5 piętrze).



Wróć do „[Bud. E] (etap II) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość