[Bud. E] Pomysły na aranżację małej łazienki (opinie na forum) - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku E Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
smart
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2017, 14:10

Re: [Bud. E] Pomysły na aranżację małej łazienki (opinie na forum) - Centralna Park

Postautor: smart » 03 sty 2018, 0:02

karol_z_bud_E pisze:Wrzucam moje, ze skeczapa

To szklana ścianka przy prysznicu? Nie zastanawiałeś się, żeby wstawić tam jakieś drzwi dalej. Albo zrobić tą ściankę w łazience z przezroczystych luksferów / szklanych pustaków. Mniej na czymś takim widać zacieki, niż na zwykłym szkle :)

sojus
Posty: 223
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:24

Re: [Bud. E] Pomysły na aranżację małej łazienki (opinie na forum) - Centralna Park

Postautor: sojus » 03 sty 2018, 8:44

smart pisze:
karol_z_bud_E pisze:Wrzucam moje, ze skeczapa

To szklana ścianka przy prysznicu? Nie zastanawiałeś się, żeby wstawić tam jakieś drzwi dalej. Albo zrobić tą ściankę w łazience z przezroczystych luksferów / szklanych pustaków. Mniej na czymś takim widać zacieki, niż na zwykłym szkle :)

Patrząc na to jak mało miejsca zostaje to kolejne 5cm zabrane z długości łazienki pogorszy tylko jej użytkowanie - moim zdaniem i tak już 70cm na zestaw podtynkowy z misą to już mało więc znowu zniknie po 2-3cm z każdej strony. Jakby chociaż tych kominów tam nie było to zupełnie inaczej te łazienki by wyglądały ;)

Ja po rozmowach ze znajomymi odpuszczam temat przyrznica bo chociaż odpływ liniowy wygląda najlepiej to jednak patrzę na funkcjonalność łazienki i każdy mówi że prysznic fajna sprawa ale czasami wanny brak stąd będzie wanna z prysznicem ;)

karol_z_bud_E
Posty: 47
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:27

Re: [Bud. E] Pomysły na aranżację małej łazienki (opinie na forum) - Centralna Park

Postautor: karol_z_bud_E » 03 sty 2018, 14:43

tak to szklana sciana przy prysznicu. Nad drzwiami sie jeszcze zastanawiam, tam jest z tego co pamietam 161 cm na dlugosc, takze zobacze jak to wyjdzie kosztowo :) gotowe rozwiazania maja do 120 cm, takze musze brac na wymiar



Wróć do „[Bud. E] (etap II) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość