[Bud. E] Czy konieczne jest położenie gładzi na ścianach w nowym mieszkaniu - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku E Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
karol_z_bud_E
Posty: 47
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:27

[Bud. E] Czy konieczne jest położenie gładzi na ścianach w nowym mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: karol_z_bud_E » 25 mar 2018, 13:43

Czy konieczne jest położenie tynku lub gładzi gipsowych na ścianach?

tomekc
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:13

Re: [Bud. E] Czy konieczne jest położenie gładzi na ścianach w nowym mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: tomekc » 25 mar 2018, 13:54

Ja po odbiorze z grudnia raczej zostawiam jak jest.
Nie lubię ścian gładkich jak lustro a tynki które są zrobione są dla mnie wystarczająco dobre.

madziks
Posty: 168
Rejestracja: 27 paź 2016, 15:06

Re: [Bud. E] Czy konieczne jest położenie gładzi na ścianach w nowym mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: madziks » 25 mar 2018, 15:46

My też nie kładziemy gładzi


Tomasz_S
Posty: 45
Rejestracja: 05 sty 2018, 19:18

Re: [Bud. E] Czy konieczne jest położenie gładzi na ścianach w nowym mieszkaniu - Centralna Park

Postautor: Tomasz_S » 28 mar 2018, 12:07

a ja miałem nie kłaść ale kładę - po przetarciu ścian niestety wychodzi że trzeba i tak poprawiać więc przedpokój, salon i kuchnie + sufity kładę gładź. W pokojach przetrę i poprawię tylko i będzie ok.



Wróć do „[Bud. E] (etap II) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość