[Bud. B] Klimatyzacja w mieszkaniu / montaż klimatyzacji na balkonie - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku B Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
pawel2223
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2018, 13:57

[Bud. B] Klimatyzacja w mieszkaniu / montaż klimatyzacji na balkonie - Centralna Park

Postautor: pawel2223 » 15 lut 2018, 14:00

Witam,
Czy może ktoś dowiadywał się od dewelopera na temat montażu klimatyzacji na balkonie?

Pegaso
Posty: 172
Rejestracja: 12 maja 2016, 15:07

Re: [Bud. B] Klimatyzacja w mieszkaniu / montaż klimatyzacji na balkonie - Centralna Park

Postautor: Pegaso » 15 lut 2018, 14:32

Na posadce balkonu mozesz postawic wymiennik - tak aby nie był widoczny ./
W bloku D kilka osób tak ma

Awatar użytkownika
jafarek
Posty: 262
Rejestracja: 20 sty 2016, 22:56
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: [Bud. B] Klimatyzacja w mieszkaniu / montaż klimatyzacji na balkonie - Centralna Park

Postautor: jafarek » 19 lut 2018, 16:46

Niw wolno, ale wiadomo... tu jest Polska. Musisz zrobić odprowadzenie wody, postawić gdzieś wentylator itp.


tomekc
Posty: 54
Rejestracja: 09 maja 2017, 10:13

Re: [Bud. B] Klimatyzacja w mieszkaniu / montaż klimatyzacji na balkonie - Centralna Park

Postautor: tomekc » 20 lut 2018, 16:17

Ja w budynku E.
Montaż klimatyzacji - przewiercenie się przez ścianę powoduje utratę gwarancji na elewację.
Ja zrezygnowałem I będę mieć klimatyzator przenośny dopóki nie wygaśnie gwarancja na blok.



Wróć do „[Bud. B] (etap III) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość