[Bud.B] Wózkownia / rowerownia w bloku - Osiedle Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku B Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
emka
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2017, 17:29

[Bud.B] Wózkownia / rowerownia w bloku - Osiedle Centralna Park

Postautor: emka » 02 kwie 2018, 21:41

KarolaW pisze:Hej :) czyżby nikt nie mieszkał na 7 piętrze? :) czy może coś wiadomo sąsiadom o ewentualnej wozkowni czy innym pomieszczeniu na rowery?

Jeśli będzie to wyglądało podobnie jak w budynku E, to mi pani od dewelopera powiedziała, że oni takie "wolne" pomieszczenia gospodarcze przekazali wspólnocie i w sprawie pytań o rowerownię/wózkownię trzeba się pytać wspólnoty właśnie. Ale Wy macie znacznie większy blok, więc może u Was będzie to wyglądało zupełnie inaczej.

KarolaW
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2018, 22:20

Re: [Bud.B] Wózkownia / rowerownia w bloku - Osiedle Centralna Park

Postautor: KarolaW » 04 kwie 2018, 22:01

Dziękuje za odpowiedź. Nie ukrywam, że komorki lokatorskie zniknęły raz dwa a rower fajnie nie musieć trzymać w mieszkaniu. Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o info :) pozdrawiam

Yaso
Posty: 38
Rejestracja: 03 gru 2017, 19:03

Re: [Bud.B] Wózkownia / rowerownia w bloku - Osiedle Centralna Park

Postautor: Yaso » 05 kwie 2018, 15:54

Przekazane mogą być komórki lokatorskie które się nie sprzedały... a skoro sprzedały się wszystkie, to nie wiem jak to będzie z rowerownią albo wózkownią.
Nie wiem tez czy nie znajdzie się kawałek miejsca w garażu podziemnym żeby stojaki rowerowe zamontować - w obecnym miejscu zamieszkania takowe są i są intensywnie użytkowane - pewnie decyzją wspólnoty bloku się mogłoby udać.



Wróć do „[Bud. B] (etap III) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość