[Bud. B] Usterki / poprawki w nowych mieszkaniach od dewelopera LC Corp - Centralna Park

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku B Osiedla Centralna Park od LC Corp w krakowskich Czyżynach: zakup, budowa, wykończenie itp.
Izuuu
Posty: 58
Rejestracja: 29 lip 2017, 16:03

[Bud. B] Usterki / poprawki w nowych mieszkaniach od dewelopera LC Corp - Centralna Park

Postautor: Izuuu » 15 sty 2019, 7:27

Hej czy ktos wie kiedy bedzie wjezdzac ekipa LCC naprawic usterki?

Kasia77
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2019, 0:32

Re: [Bud. B] Usterki / poprawki w nowych mieszkaniach od dewelopera LC Corp - Centralna Park

Postautor: Kasia77 » 15 sty 2019, 8:25

Hej mi powiedzieli że mają 2 tyg na ustosunkowanie się do zgłoszonych usterek i miesiąc na ich usunięcie

Izuuu
Posty: 58
Rejestracja: 29 lip 2017, 16:03

Re: [Bud. B] Usterki / poprawki w nowych mieszkaniach od dewelopera LC Corp - Centralna Park

Postautor: Izuuu » 16 sty 2019, 12:29

Mnie wlasnie to samo powiedzieli ;( ale dodatkowo Pani powiedziala ze ekipe remontowa zbierali w tamtym tyg. Bo na kazdym mieszkaniu jest minimum 1 wada :/ ehhh poczekam do poniedzialku czy napisza jakiego e-maila ;)


Rafał II p.
Posty: 18
Rejestracja: 27 gru 2018, 19:35

Re: [Bud. B] Usterki / poprawki w nowych mieszkaniach od dewelopera LC Corp - Centralna Park

Postautor: Rafał II p. » 18 sty 2019, 12:01

Hej, witam wszystkich
U mnie również brakuje trochę tynku.
Ekipa szybko działa. Dzwonili do mnie w celu ustalenia terminu już 2 razy.
Wszelkie poprawki wykonują od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Pozdrawiam



Wróć do „[Bud. B] (etap III) Osiedle Centralna Park – forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości