Budowa osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - relacje, zdjecia, opinie

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu przy Hynka od Dasta Invest w Krakowie Czyżynach.
luk984
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 8:03

Re: Budowa osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - relacje, zdjecia, opinie

Postautor: luk984 » 21 sie 2018, 8:07

Z racji, iż jestem na ostatniej prostej przed zakupem mieszkania chciałbym podpytać was o tę Inwestycje - w sieci mało jest informacji odnośnie tej lokalizacji. Ogólnie jeżeli chodzi o moje odczucia co do kupna mieszkania w tym miejscu (oceniam pod względem zamieszkania nie pod kątem inwestycyjnym):

- dość dobry kompromis pomiędzy odległością od centrum a zgiełkiem miasta. W porównaniu z innymi Inwestycjami wydaje się być to względnie cicha okolica, a do głównych dróg w tym rejonie (tramwaj) jest 10 min spacerkiem.
- sam projekt bloku jest fajny ze względu na zadaszone balkony o sporej powierzchni (w stylu Atal - nawet chyba to samo biuro projektowe). Mało takich projektów powstaje obecnie w Krakowie. Układy mieszkań również sensowne w porównaniu z tym co obecnie się widzi na rynku pierwotnym.
- istnieje spora szansa, że przed blokami II etapu na pasie startowym nie powstaną kolejne bloki i będzie tutaj trochę wolnej przestrzeni, a przynajmniej brak zaglądania w okna
- stosunek miejsc parkingowych w garażu podziemnym jest wysoki (jeżeli się nie mylę 1,6 miejsca na mieszkanie) + Inwestor ma w planach na części pasa startowego wydzielić miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców odgrodzone szlabanem. Jeżeli wywiąże się z tych planów to na prawdę będzie to jedna z niewielu Inwestycji gdzie będzie można swobodnie zaparkować mieszkańcom oraz ich gościom.
- co do minusów to oczywiście bloki mogłyby być mniejsze, nie zachwyca mnie również sąsiedztwo Avii (choć tutaj jest to już kawałek dalej). Chętnie również widziałbym jakiś wspólny pomysł na zagospodarowanie (najlepiej zielone) pasa startowego.

Chętnie wysłuchałbym opinii osób, które już mieszkają w tej okolicy i mogą na bazie własnego doświadczenia się wypowiedzieć o tym rejonie lub również rozważają zakup mieszkania w tym miejscu. Nie mam również zbyt wielu informacji odnośnie samego dewelopera - może ktoś się jest w stanie coś więcej o nich wypowiedzieć ? Generalnie wszelkie informacje mile widziane.

Nikola123
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2017, 18:34

Re: Budowa osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - relacje, zdjecia, opinie

Postautor: Nikola123 » 23 wrz 2018, 18:49

Cześć :) czy ktoś z Was ma informacje na temat Przybliżonego terminu odbioru mieszkań?

kapsaicyna
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2018, 22:23

Re: Budowa osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - relacje, zdjecia, opinie

Postautor: kapsaicyna » 28 paź 2018, 20:02

Orientuje się ktoś czy są jeszcze jakieś wolne mieszkania w I etapie oprócz tych na parterze na stronie dewelopera? Na innych stronach z ogłoszeniami są informacje o dostępnych mieszkaniach na różnych piętrach, jednak nie dostałam odpowiedzi na wysłane w tej sprawie mailowe zapytanie.


czang
Posty: 28
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:04

Re: Budowa osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - relacje, zdjecia, opinie

Postautor: czang » 29 paź 2018, 9:57

Najlepiej dzwoń do dewelopera Dasta, bo pewnie tam wiedzą najlepiej. W każdym razie chyba mieszkania w pierwszym etapie nieźle im się sprzedawały. W sumie nie dziwię się, lokalizacja jest niezła, a cenowo nie było też najgorzej. Dużego mieszkania szukasz? I jak ze sprzedażą etapu II, bo chyba jakoś się tam ślimaczyło podpisywanie umów.



Wróć do „Osiedle Hynka Dasta Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość