II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu przy Hynka od Dasta Invest w Krakowie Czyżynach.
dominik
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2017, 10:09

II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: dominik » 26 gru 2017, 11:30

Ciekawe jak szybko po zbudowaniu pierwszego etapu, ruszą z kolejnymi, jak myślicie, ktoś ma może jakieś informacje w tej sprawie?

W biurze otrzymałem informacje, że start budowy drugiego etapu ma się zazębiać z końcówką pierwszego etapu :)

Nikola123
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2017, 18:34

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: Nikola123 » 26 gru 2017, 18:36

Ja słyszałam, że z kolejnym etapem ruszają na wiosne. Zapisy na nowo powstałe mieszkania już ruszają, w biurze tez posiadają dokładne plany i rozmieszczenie mieszkań.

A ja mam takie pytanie... Wiadomo kiedy będzie można wejść na teren budowy i zaglądnąć do mieszkań, jak wyglądają w realu ? :)

dominik
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2017, 10:09

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: dominik » 27 gru 2017, 11:34

Tutaj z kolei otrzymaliśmy informacje, że będziemy poinformowani telefonicznie jak tylko pojawi się możliwość osobistej wizytacji :)


Edik
Posty: 75
Rejestracja: 05 sie 2016, 1:08
Lokalizacja: Avia 8

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: Edik » 23 maja 2018, 21:11

dastainvest.pl/inwestycja/hynka2etap - link jeszcze nie jest wrzucony na stronę główną, bo nie ma metraży, pdfów i cen. Za to można sobie przeglądnąć przekrój piętra i mniej więcej układy w obu blokach (B i C) - wystarczy przejść na dół strony, wybrać blok, piętro i voila ;)

pati80
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2017, 0:43

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: pati80 » 25 maja 2018, 11:42

Faktycznie jest II etap osiedla Dasta Hynka już na stronie :) Są i wizualizacje i wygląda na to, że nowe bloki będą nawiązywały do pierwszego.

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Dasta

Ciekawe, że będą miały różną wysokość, chyba zaplanowano je jako niższe od pierwszego.

Obrazek
Wizualizacje dewelopera Dasta

A tu dobrze widać, że kaskadowo będą opadały w kierunku pasa startowego :)

czang
Posty: 28
Rejestracja: 03 maja 2017, 11:04

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: czang » 29 paź 2018, 10:03

Orientujecie się może, jak ze sprzedażą drugiego etapu osiedla Hynka przez Dastę? Owszem, były zapisy na mieszkania, ale jakoś chyba ociągali się z podpisywaniem umów deweloperskich. Nie wiecie czy coś ruszyło w temacie?

charmander
Posty: 2
Rejestracja: 31 paź 2018, 11:24

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: charmander » 31 paź 2018, 11:25

Ruszyło. Obecnie są podpisywane umowy developerskie. :D


nite
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2017, 21:45

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: nite » 03 gru 2018, 15:49

Analizowałem umowę deweloperską dla 2 etap, nie doszukałem się niekorzystnych zapisów, czy ktoś znalazł coś na co należy zwrócić uwagę?

KrzysiekP
Posty: 2
Rejestracja: 27 lut 2019, 9:09

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: KrzysiekP » 27 lut 2019, 9:11

po ile za metr udało Wam się nabyć mieszkania w II etapie ?

ramzesnh
Posty: 5
Rejestracja: 17 sty 2019, 11:52

Re: II etap osiedla Hynka Kraków od Dasta Invest - zapisy na mieszkania / sprzedaż

Postautor: ramzesnh » 28 lut 2019, 12:48

KrzysiekP pisze:po ile za metr udało Wam się nabyć mieszkania w II etapie ?

Około 6630zł/m^2 jeśli chodzi o samo mieszkanie. Jednak było to w czerwcu 2018 kiedy dokonywałem rezerwacji i łopata w ziemię nie była na dobre wbita.



Wróć do „Osiedle Hynka Dasta Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość