[Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu przy Hynka od Dasta Invest w Krakowie Czyżynach.
Anga
Posty: 6
Rejestracja: 24 sty 2018, 18:18

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: Anga » 06 mar 2018, 20:42

Z tego co pamiętam wszelkie zmiany (ścianki, elektryka itp) przesłaliśmy do Dasty jakoś na początku listopada. Na koniec stycznia potwierdzili nam elektrykę a mniej więcej w połowie lutego ścianki. My mamy mieszkanie na 2 piętrze stąd być może mamy nieco wcześniej wycenę. Z tego co kiedyś dopytywaliśmy jeśli nie będzie opóźnień to na budowę będzie można wejść prawdopodobnie w kwietniu ale nie potwierdzaliśmy w ostatnim czasie tego terminu. Odnosząc się do kilku wypowiedzi wstecz budowa wygląda całkiem dobrze aczkolwiek okien to jeszcze sporo brakuje ;)

martam
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2018, 17:54

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: martam » 12 mar 2018, 17:59

Rozmawiałam jakis czas temu z pracownikiem Dasty i dostałam informacje, że na budowę będzie można wejść jak tylko zniknął 'żurawie'.
Więc zakładam ze za jakieś 2-3 tygodnie będzie można się umówić :)

mfijalek
Posty: 14
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:17

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: mfijalek » 12 mar 2018, 20:26

Jeden żuraw został w weekend zdemontowany. Został jeszcze jeden :)


mfijalek
Posty: 14
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:17

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: mfijalek » 05 kwie 2018, 8:51

Czy ktoś się orientował może u developera jak wygląda obecna sytuacja? Postęp prac co teraz robią? Kiedy zaczyna się kolejny etap Hynka? Kiedy rozpocznie się ocieplanie budynku? :) Bo obecnie nie widać żeby się wiele działo od zewnątrz. Pewnie trwają prace w środku przy instalacjach.

juliao
Posty: 13
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:13

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: juliao » 09 kwie 2018, 6:49

Nie znam niestety żadnych szczegółów, ale właśnie widziałam, że zniknął drugi żuraw :D

mfijalek
Posty: 14
Rejestracja: 13 gru 2017, 15:17

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: mfijalek » 20 kwie 2018, 8:48

Czy ktoś z Was może już wchodził do mieszkań? Bo dostałem info od developera jakiś czas temu info że mam czekać na kontakt, a minęło już trochę czasu.

ALEX13
Posty: 10
Rejestracja: 19 mar 2018, 23:25

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: ALEX13 » 22 kwie 2018, 0:14

Witam,
Kontaktowałem się z developerem i dostałem info że póki co nie ma możliwości wejść na budowę, dopiero za 1-2 miesiące, natomiast wydaje mi się że osoba z biura z którą rozmawiałem sama nie wie kiedy można wejść, chyba trzeba byś bardziej konsekwentnym i zacząć rozmawiać z kim bardziej władnym niż z osobami z biura, przed budynkiem już ekipa kładzie kostkę, żurawie poznikały z placu budowy a to oznacza że jest możliwość oglądania mieszkań tylko chyba z biura nikt nie ma czasu i zbywa każdego kto się kontaktuje w tej sprawie.


delec
Posty: 8
Rejestracja: 08 maja 2017, 23:29

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: delec » 23 kwie 2018, 17:53

Ja też dzwoniłem profilaktycznie i ostatnio miały dźwigi się usunąć i powinniśmy wejść.. dźwigów nie ma i teraz informacja, że będziemy mogli wejść jak skończą elewację + balustrady + windę czyli jakieś 2 miesiące? Jest założona grupa na facebook. Wpiszcie sobie "osiedle hynka" - przyda się później do grupowych zakupów ;)

iznowutacysami
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2018, 20:28

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: iznowutacysami » 24 kwie 2018, 20:40

ALEX13 pisze:Witam,
Kontaktowałem się z developerem i dostałem info że póki co nie ma możliwości wejść na budowę, dopiero za 1-2 miesiące, natomiast wydaje mi się że osoba z biura z którą rozmawiałem sama nie wie kiedy można wejść, chyba trzeba byś bardziej konsekwentnym i zacząć rozmawiać z kim bardziej władnym niż z osobami z biura, przed budynkiem już ekipa kładzie kostkę, żurawie poznikały z placu budowy a to oznacza że jest możliwość oglądania mieszkań tylko chyba z biura nikt nie ma czasu i zbywa każdego kto się kontaktuje w tej sprawie.

nie, nie oznacza, może dzieję się w środku magia która zawrócić w głowie władna.
ciekawe kto jest bardziej władny, bo pan chce.
sprawdzone info - mało który deweloper pozwala na jakiekolwiek odwiedzania mieszkań przed.
czemu? to czas i praca ludzi, którym ktoś kto kupił przecież nie zapłaci, bo on kupił to mu się wgląd należy, jego pracodawca pewnie też niechętny, bo każdym takim trzeba się zająć a to cenny czas pracownika. a mówili, że wpuszczą i wpuszczają jak już ma to sens. widoki dech zapierają, wygląda ładnie. a jeszcze jedno, po tym co pokazali ludzie na tym forum, między innymi osiedla a&o śmiem twierdzić iż ktoś po prostu może nie chcieć wpuścić świra, nawet jednego na stu, bo to potem owocuje gehhenna. statystyka i reakcja na nią? no a tu wpuszcza, więc zacytuje "kto się nie może zadowolić małym nie zasługuje na duże". generalnie polecam simsy i skeczapa tym bez wyobraźni przestrzennej. jak będą mogli to wpuszczą, na tym etapie wpuszczenie jest zbędne - tak sadzę bo wiem co się na takim etapie na budowach dzieje. mam nadzieje iż niczyje intencje i uczucia nie zostały obrażone a pewne fundamentalne fakty zostały przytoczone i ustalone,

mam nadzieje, że pomogliśmy
firm kamerką hd z widokiem, całe mieszkanko wirtualny spacer
tylko btc
tylko poważne propozycje

emi_m
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2018, 13:58

Re: [Etap I] Terminy przekaznia kluczy / odbiorów mieszkań - Hynka Kraków od Dasta

Postautor: emi_m » 19 paź 2018, 9:26

Witam,

Czy ma ktoś może informacje odnośnie przybliżonych terminów odbiorów mieszkań? Ostatni termin, o którym słyszałam od przedstawiciela Dasty, to polowa listopada ale patrząc jak przebiegają prace na budowie, to mam pewne wątpliwości co do wiarygodności tego terminu. Może ktoś z Was kontaktował się z nimi w ostatnim czasie i ma jakieś świeższe informację.

Pozdrawiam



Wróć do „Osiedle Hynka Dasta Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość