[Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu przy Hynka od Dasta Invest w Krakowie Czyżynach.
START
Posty: 3
Rejestracja: 02 gru 2018, 22:46

[Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: START » 15 lip 2019, 21:21

Czy wiadomo czy ruszy 3 etap inwestycji?

Aldebaria
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2017, 20:00

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: Aldebaria » 11 maja 2021, 18:01

Właśnie ruszył, na facebooku jest informacja, że część mieszkań jest już sprzedana, a dasta nie wystawiła jeszcze oferty na stronie.
Nie wiem czy to prawda, dzwoniłam do nich dzisiaj i się wypierają.

husky227
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 12:31

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: husky227 » 18 maja 2021, 13:00

Od roku dzwoniłem do dasty i cały czas kazali dzwonić za kilka miesięcy, za miesiąc, za 2 tygodnie lub po weekendzie. Dziś zadzwoniłem i niestety już nie ma wolnych mieszkań.
Bardzo proszę o link do strony na Facebooku na której była ta informacja o sprzedanych mieszkaniach.


mop
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2016, 11:34

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: mop » 19 maja 2021, 11:46

Ja tak samo, też rok telefonów i gdy już mogłem poznać ofertę to wszystkie sprzedane.. Ciekaw jestem co trzeba było zrobić, aby móc się chociaż licytować.

nite
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2017, 21:45

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: nite » 31 maja 2021, 12:47

A jaki to ma być blok?, chodzi mi o liczbę pięter, bo nie widzę oficjalnych informacji na stronie...

mop
Posty: 114
Rejestracja: 05 mar 2016, 11:34

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: mop » 02 cze 2021, 7:26

Chyba 5. Kiedyś jeszcze widziałem starą wizualizację z kaskadowym ułożeniem, ale deweloper mówił o pięciu.

luk984
Posty: 2
Rejestracja: 21 sie 2018, 8:03

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: luk984 » 09 cze 2021, 8:58

Czy ktoś się może orientuje czy dla tego osiedla funkcjonuje jakaś grupa mieszkańców na facebook'u lub inna tego typu stronka podnosząca bieżące tematy osiedla? Z góry dzięki za info.


Grzesiek
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:18

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: Grzesiek » 07 lip 2021, 13:15

mop pisze:Ja tak samo, też rok telefonów i gdy już mogłem poznać ofertę to wszystkie sprzedane.. Ciekaw jestem co trzeba było zrobić, aby móc się chociaż licytować.



Będę sprzedawał za kilka miesięcy mieszkanie w bloku obok budowy III etapu. Blok z 2006 r budowany przez Daste Invest. Mieszkanie 60 metrów fajnie urządzone z klimatyzacją + komórka lokatorska. BRAK MIEJSCA POSTOJOWEGO POD BLOKIEM !! Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o telefon 508 451 522. Pośrednikom dziękuje

Grzesiek
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2021, 15:18

Re: [Etap III] Inwestycja przy ul. Hynka / przy pasie startowym - deweloper Dasta Invest

Postautor: Grzesiek » 07 lip 2021, 13:16

mop pisze:Ja tak samo, też rok telefonów i gdy już mogłem poznać ofertę to wszystkie sprzedane.. Ciekaw jestem co trzeba było zrobić, aby móc się chociaż licytować.



Będę sprzedawał za kilka miesięcy mieszkanie w bloku obok budowy III etapu. Blok z 2006 r budowany przez Daste Invest. Mieszkanie 60 metrów fajnie urządzone z klimatyzacją + komórka lokatorska. BRAK MIEJSCA POSTOJOWEGO POD BLOKIEM !! Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o telefon 508 451 522. Pośrednikom dziękuje



Wróć do „Osiedle Hynka Dasta Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości