Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
Izabela
Posty: 7
Rejestracja: 16 gru 2017, 9:40

Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: Izabela » 02 mar 2019, 22:46

Atal wrzucił kilka nowych zdjęć z budowy na stronę i jak mozna na nich zauważyć zaczęli już robić drogi i chodniki. Zmartwiła mnie jedna rzecz ponieważ jak można bylo zaobserwować na wizualizacjach zieleni pod blokami miał być dość spory kawałek a z tego co widać na aktualnych zdjęciach pod blokiem nr 2 odliczając chodnik trawnika będzie może jakiś bardzo wąski pas ;/Myśle, że jest to duża nieścisłość

spiner
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2017, 23:42

Re: Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: spiner » 03 mar 2019, 17:35

Izabela pisze:Atal wrzucił kilka nowych zdjęć z budowy na stronę i jak mozna na nich zauważyć zaczęli już robić drogi i chodniki. Zmartwiła mnie jedna rzecz ponieważ jak można bylo zaobserwować na wizualizacjach zieleni pod blokami miał być dość spory kawałek a z tego co widać na aktualnych zdjęciach pod blokiem nr 2 odliczając chodnik trawnika będzie może jakiś bardzo wąski pas ;/Myśle, że jest to duża nieścisłość

Hej, zastanawiam się, o które zdjęcia chodzi, jak spojrzę tutaj, to wygląda na to, że kawałek trawnika jednak będzie. Pytanie, jak zostanie zagospodarowany, czy będą jakieś ciekawe rośliny.

Obrazek
Zdjęcia: deweloper Atal

Jeżeli o mnie chodzi, to nie bardzo podoba mi się ta pusta ściana bez okien, zdecydowanie wolałbym tam jakieś lokale usługowe, niż taką monotonną szarość.

Izabela
Posty: 7
Rejestracja: 16 gru 2017, 9:40

Re: Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: Izabela » 03 mar 2019, 18:00

Chodzi mi o drugą stronę bloku przy ulicyWróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość