Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
Izabela

Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: Izabela » 02 mar 2019, 22:46

Atal wrzucił kilka nowych zdjęć z budowy na stronę i jak mozna na nich zauważyć zaczęli już robić drogi i chodniki. Zmartwiła mnie jedna rzecz ponieważ jak można bylo zaobserwować na wizualizacjach zieleni pod blokami miał być dość spory kawałek a z tego co widać na aktualnych zdjęciach pod blokiem nr 2 odliczając chodnik trawnika będzie może jakiś bardzo wąski pas ;/Myśle, że jest to duża nieścisłość

spiner

Re: Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: spiner » 03 mar 2019, 17:35

Izabela pisze:Atal wrzucił kilka nowych zdjęć z budowy na stronę i jak mozna na nich zauważyć zaczęli już robić drogi i chodniki. Zmartwiła mnie jedna rzecz ponieważ jak można bylo zaobserwować na wizualizacjach zieleni pod blokami miał być dość spory kawałek a z tego co widać na aktualnych zdjęciach pod blokiem nr 2 odliczając chodnik trawnika będzie może jakiś bardzo wąski pas ;/Myśle, że jest to duża nieścisłość

Hej, zastanawiam się, o które zdjęcia chodzi, jak spojrzę tutaj, to wygląda na to, że kawałek trawnika jednak będzie. Pytanie, jak zostanie zagospodarowany, czy będą jakieś ciekawe rośliny.

Obrazek
Zdjęcia: deweloper Atal

Jeżeli o mnie chodzi, to nie bardzo podoba mi się ta pusta ściana bez okien, zdecydowanie wolałbym tam jakieś lokale usługowe, niż taką monotonną szarość.

Izabela

Re: Zieleń pod blokami / zagospodarowanie terenu na osiedlu Aleja Pokoju 83

Postautor: Izabela » 03 mar 2019, 18:00

Chodzi mi o drugą stronę bloku przy ulicy

Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”