Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
nite
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2017, 21:45

Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: nite » 24 paź 2017, 19:57

Otrzymał ktoś jednoznaczną informację, że miejsce postojowe nie będzie podlegać opłacie? Jest możliwość zakupu drugiego miejsca w niższej cenie, więc dobrze było by wiedzieć dla samej świadomości za co przyjedzie nam płacić w przyszłość ;)

Yaro
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2017, 20:56

Re: Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: Yaro » 24 paź 2017, 23:16

Ja otrzymałem informację, że za miejsca postojowe w garażu nie ponosi się opłaty z tytułu użytkowania wieczystego.
Trochę gryzie mi się to jednak ze sposobem, w jaki została wyliczona stawka 2,81/m2, bo przy tym wyliczeniu powierzchnia garaży była brana pod uwagę.
Z dodatkowych opłat dochodzą koszty serwisowania platform - ok 30 zł miesięcznie. Jest to dodatkowa opłata poza miesięcznym czynszem.

nite
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2017, 21:45

Re: Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: nite » 24 paź 2017, 23:31

Trochę to śmieszne, mnie podczas pospisywania umowy rezerwacyjnej(zaraz po starcie sprzedaży) poinformowali, że około 30 pln to będzie całkowita opłata za miejsce (czynsz + ta obsługa platform) :D


nite
Posty: 10
Rejestracja: 12 paź 2017, 21:45

Re: Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: nite » 06 lis 2017, 22:28

Otrzymałem info, że jednak miejsce parkingowe na platformie podlega opłacie z tytułu użytkowania wieczystego i przy obecnej wycenie będzie to ok 100pln rocznie. :D

aaddaam1
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2017, 18:55

Re: Koszty użytkowania miejsca postojowego w garażu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: aaddaam1 » 07 lis 2017, 19:53

nite pisze:Otrzymałem info, że jednak miejsce parkingowe na platformie podlega opłacie z tytułu użytkowania wieczystego i przy obecnej wycenie będzie to ok 100pln rocznie. :D

A powiedzieli jak to będzie liczone? W bud 2, 3, 4 są platformy.Czy ta kwota jakoś jest dzielona na 2 (gora, dol)?



Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość