Deweloper Atal i mieszknaia na ostatnich piętrach - opinie - Aleja Pokoju 83

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
l_j
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2017, 13:58

Deweloper Atal i mieszknaia na ostatnich piętrach - opinie - Aleja Pokoju 83

Postautor: l_j » 07 lis 2017, 14:00

Witam Czy ktokolwiek miał do czynienia z ostatnim piętrem w inwestycjach Atalu? Zastanawiam się na ile skuteczna izolacja jest na dachu. Czy nie słychać deszczu? Czy nie nagrzewa się za bardzo mieszkanie w lecie? I na ile więcej płaci się za ogrzewanie w zimie?

PS. negocjował ktoś jakikolwiek rabat na tym etapie inwestycji?

Nowy
Posty: 804
Rejestracja: 12 lip 2014, 13:04

Re: Deweloper Atal i mieszknaia na ostatnich piętrach - opinie - Aleja Pokoju 83

Postautor: Nowy » 07 lis 2017, 23:00

Nie wiem dokładnie, jak to wygląda w przypadku Atalu, ale myślę, że w większości przypadków nowe mieszkania na ostatnim piętrze są budowane wg podobnych standardów. Jeśli o mnie chodzi, to nie w rachunkach za ogrzewanie nie ma problemów, nie wydaje mi się, żeby było gorzej niż w innych mieszkaniach. W lecie jest faktycznie ciepło, choć przy takiej wystawie okien tak czy inaczej byłoby gorąco :) Za to sporo słońca i jasno w mieszkaniu, do tego kawałek widoku, mnie odpowiada.


Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość