Inwestycja Aleja Pokoju 83 od Atal a uciążliwość ruchliwej Alei Pokoju

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
spiner
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2017, 23:42

Inwestycja Aleja Pokoju 83 od Atal a uciążliwość ruchliwej Alei Pokoju

Postautor: spiner » 13 lis 2017, 23:32

A ja mam pytanie o sąsiedztwo osiedla Aleja Pokoju 83, ostatnio jak tam byłem, to zauważyłem, że osiedle rośnie dosyć blisko Alei Pokoju, a to jednak dosyć ruchliwa ulica, której środkiem przebiega dodatkowo linia tramwajowa.

Obrazek

Z jednej strony to dobrze, bo jednak osiedle jest dobrze skomunikowane z resztą miasta, są tramwaje blisko też. Tylko czy jednocześnie ta droga nie będzie uciążliwa dla mieszkańców, przede wszystkim skrajnych bloków na osiedlu. Jak myślicie, jakie macie opinie w tej sprawie?

krzysztof1
Posty: 69
Rejestracja: 29 cze 2016, 23:01

Re: Inwestycja Aleja Pokoju 83 od Atal a uciążliwość ruchliwej Alei Pokoju

Postautor: krzysztof1 » 11 mar 2018, 23:47

przecież najpierw była ulica i liniatramwajowa a potem bloki,mieszkań nikt już nie rozdaje tylko trzeba je kupić,a kupujący mają wolną wolę i rozum więc podejmą właściwą dla siebie decyzję.Ponadto ulica jest od strony północnej i biorąc pod uwagę przepisy o nasłonecznieniu ,mieszkania będą musiały mieć też okna z drugiej strony i z tamtej można otwierac okna.

Katarzynaa
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2018, 14:42

Re: Inwestycja Aleja Pokoju 83 od Atal a uciążliwość ruchliwej Alei Pokoju

Postautor: Katarzynaa » 12 mar 2018, 17:47

Moja znajoma mieszka w bloku dokładnie na tej samej wysokości po drugiej stronie alei. Byłam u niej wielokrotnie, zazwyczaj wieczorem, i nigdy nie zwróciłam uwagi na uciążliwość ulicy. Pytałam jak jest w ciągu dnia - tragedii nie ma, ale fakt, przy otwartym oknie trzeba podgłośnić telewizor.



Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość