Pakiet wykończeń mieszkania przez dewelopera Atal - Aleja Pokoju 83 Kraków

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
Czyzynianka
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2017, 18:28

Pakiet wykończeń mieszkania przez dewelopera Atal - Aleja Pokoju 83 Kraków

Postautor: Czyzynianka » 28 lis 2017, 18:34

Co sądzicie o wariantach wykończeń w Atalu? Zdecydowaliście się na zakup takiego pakietu?Jeśli tak to w którym standardzie? Dla mnie jest to rozwiązanie na pewno wygodne ale zniechęca mnie ilość "nie da się" w biurze projektowym. Niby można wybrać płytki w obrębie danego standardu ale już nie pomiędzy kolekcjami dla danego standardu, nie można dopłacić do montażu płytek w kuchni, a jak wybierze się gres w przedpokoju to żeby wymienić go na panele za pół roku trzeba podpisać i zapłacić za akt notarialny.. co o tym myślicie?

procent
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2017, 10:22

Re: Pakiet wykończeń mieszkania przez dewelopera Atal - Aleja Pokoju 83 Kraków

Postautor: procent » 28 lis 2017, 20:59

Wybralem pakiet standard plus. Jestem zadowolony ze wybor jest maly (ale wystarczajacy) bo mam mniejszy problem w wybieraniu:) cena jest dobra - we wlasnym zakresie raczej nie zrobilbym wykonczenia w tej cenie a napewno nie na takiej jakosci materialach.
Mam tylko nadzieje ze jakosc wykonania uslugi będzie taka ze nie bedzie sie do czego przyczepić.

PaulinaC
Posty: 5
Rejestracja: 20 gru 2017, 1:46

Re: Pakiet wykończeń mieszkania przez dewelopera Atal - Aleja Pokoju 83 Kraków

Postautor: PaulinaC » 08 sty 2018, 10:26

Witajcie mam pytanie bo wzięliśmy mieszkanie z wykończeniem. Czy Was też tak cisną z terminami??czy da się odwlec umowę deweloperska?? Bo wszystko musi być w niej zawarte do wykończenia. A na wykończenie mieszkania od projektanta będę czekać 2 miechy


Rudix
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2017, 18:10

Re: Pakiet wykończeń mieszkania przez dewelopera Atal - Aleja Pokoju 83 Kraków

Postautor: Rudix » 08 sty 2018, 17:46

Co masz na myśli pisząc, że cisną z terminami? Od podpisania rezerwacji miałem miesiąc na podpisanie umowy notarialnej. Nic nie przyspieszano ani nie odwlekano. Też wziąłem z wykończeniem.



Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość