Samochód z LPG a możliwość parkowania w garażu podziemnym - Aleja Pokoju 83

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
procent
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2017, 10:22

Samochód z LPG a możliwość parkowania w garażu podziemnym - Aleja Pokoju 83

Postautor: procent » 17 gru 2017, 17:35

procent pisze:Poruszając jeszcze temat parkowania czy ktoś ma informację jak będzie wyglądało parkowanie auta z lpg na tych platformach, które powstaną w budynkach 2-4? Będzie możliwe czy trzeba zmienić auto? :)

Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to dostałem informację, że auto z LPG moze wjeżdżać do garażu.

pawlo66
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 21:14

Re: Samochód z LPG a możliwość parkowania w garażu podziemnym - Aleja Pokoju 83

Postautor: pawlo66 » 11 kwie 2018, 21:19

Mam samochód w lpg i zawsze parkuję w garażach podziemnych i jeszcze nikt mi nic nie zrobił.

ragandbones
Posty: 241
Rejestracja: 16 lis 2016, 0:57

Re: Samochód z LPG a możliwość parkowania w garażu podziemnym - Aleja Pokoju 83

Postautor: ragandbones » 12 kwie 2018, 11:02

pawlo66 pisze:Mam samochód w lpg i zawsze parkuję w garażach podziemnych i jeszcze nikt mi nic nie zrobił.

Jesli jest zakaz, cos sie stanie i policja sprawdzi, ze w dowodzie rejestracyjnym pojazdu jest wbite LPG to powodzenia w sadzie :)


Niner
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2018, 23:03

Re: Samochód z LPG a możliwość parkowania w garażu podziemnym - Aleja Pokoju 83

Postautor: Niner » 07 lip 2018, 23:06

Akurat o to zapytałam dewelopera i powiedziano mi że będzie instalowany system wentylacyjny pozwalający na parkowanie samochodów z LPG



Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość