Odległości pomiędzy budynkami na nowym osiedlu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
Izabela
Posty: 7
Rejestracja: 16 gru 2017, 9:40

Odległości pomiędzy budynkami na nowym osiedlu - Aleja Pokoju 83 (Atal)

Postautor: Izabela » 18 gru 2017, 11:46

procent pisze:Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś dotarł do dokładnego planu osiedla na którym są zaznaczone odległości między budynkami?
Informowano mnie o minimalnej odległości 20metrów pomiędzy budynkami natomiast nie znalazłem nigdzie takiego potwierdzenia.
Info o 20m jest trudne do wyobrażenia sobie czy to dużo czy mało - ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? :)
Albo może dla lepszego zobrazowania ktoś wie jaka odległość jest pomiedzy blokami które są w budowie na bieńczyckiej?

Dane na temat odległości pomiędzy budynkami są w prospekcie informacyjnym, który każdy dostawał przy podpisywaniu umowy. Jest tam informacja, że odstęp miedzy bydynkami ma wynosić 20,14m. Jeśli chodzi o inne osiedla Atala to raczej nie ma reguły. Na Wielickiej Garden odstępy pomiedzy blokami wynoszą 12m wiec tam to można z balkonów sobie ręce podać :D

Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość