Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Miejsce przeznaczone dla osób, które mają zamiar kupić lub już kupiły mieszkania na osiedlu Aleja Pokoju 83 Kraków od dewelopera Atal.
Katarzynaa
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2018, 14:42

Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Postautor: Katarzynaa » 18 sty 2018, 14:51

Cześć,
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat zmian lokatorskich? Jakiś cennik zmian? Może ktoś już coś załatwiał w tym kierunku?
Dawno temu dowiedziałam się od ATALA, że zmiany będą możliwe jak będzie projekt wykonawczy mieszkań.
Do tej pory go jednak nie dostałam. Ciężko coś przeprojektować jak się nie zna stanu wyjściowego ;) Ktoś ma już taki projekt?
Chciałabym wyburzyć jedną ścianę (tzn. nie wybudować) zastanawiam się czy to się w ogóle kalkuluje na etapie zmian lokatorskich.
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Yaro
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2017, 20:56

Re: Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Postautor: Yaro » 20 sty 2018, 0:28

Witam,
my zmienialiśmy trochę układ ścian, ale jeszcze na etapie przed podpisaniem umowy deweloperskiej.
Nowa karta mieszkania kosztowała nas 100 zł. netto i już ten zmieniony układ mamy dołączony jako załącznik do umowy deweloperskiej.
Orientowałem się też jak wygląda kwestia rozmieszczenia mediów (ogrzewanie, gniazdka, kanalizacja itd.) i można to sobie również zmienić, ale będzie wymagało podpisania jakiejś umowy, co przypuszczalnie oznacza dodatkowe koszty, ale nie mamy jeszcze informacji jakiego rzędu mogą one być.

Katarzynaa
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2018, 14:42

Re: Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Postautor: Katarzynaa » 22 sty 2018, 14:43

Yaro,
A czy masz plan rozmieszczenia mediów?
Dostałam dziś rzut architektoniczny - są na nim kaloryfery, ale gniazdek nie.


Yaro
Posty: 15
Rejestracja: 08 paź 2017, 20:56

Re: Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Postautor: Yaro » 22 sty 2018, 23:39

Tak, otrzymalismy takie rzuty od kierownika budowy. On to nazywa fachowo rzutami branzowymi

Katarzynaa
Posty: 4
Rejestracja: 18 sty 2018, 14:42

Re: Zmiany lokatorskie w mieszkaniach / ceny zmian - Atal Aleja Pokoju 83

Postautor: Katarzynaa » 23 sty 2018, 13:18

Dzięki za informacje! Ja jakoś wszystko dostaję z opóźnieniem i etapami. Będę prosić o rzuty branżowe.
Jakbyś miał więcej informacji/rad odnośnie zmian lokatorskich będę wdzięczna :)



Wróć do „Aleja Pokoju 83 Atal - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość