Administrator / zarządca nieruchomości i ocena jego działań - Hynka od Jasna

Sprawy ważne dla mieszkańców osiedli zlokalizowanych przy zachodniej części pasa startowego dawnego lotniska w Czyżynach. Zagospodarowanie terenu, organizacja ruchu itp.
Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Administrator / zarządca nieruchomości i ocena jego działań - Hynka od Jasna

Postautor: Gosia11_2005 » 06 lis 2017, 22:25

Witajcie, czy ktoś z Was nawiązał już kontakt z administratorem? Ja napisałam maila, ale póki co cisza. A chciałam się dowiedzieć o czynsz - kiedy zaczniemy go płacić i w jakiej wysokości, oraz dowiedzieć się o możliwość dorobienia pilota do bramy garażowej. Może ktoś coś wie na ten temat.
Chciałam się również podzielić z Wami sprawą dorobieniem kluczy do drzwi. Nasz cudny kluczyk master key kosztuje 74 zł od sztuki :shock: Zastanawiałam się również nad wprawieniem drugiego zamka do drzwi wejściowych. Koszt 650 zł więc sobie na razie odpuszczam.

Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Re: Administrator / zarządca nieruchomości i ocena jego działań - Hynka od Jasna

Postautor: Gosia11_2005 » 06 lis 2017, 22:29

Równocześnie dobrze byłoby się porozumieć z mieszkańcami naszego bloku w sprawie światła na klatce schodowej. Jak zauważyłam w piątek ono świeci się non stop (nawet w dzień). Panowie ze Skanskiej wspomnieli, że trzeba to zgłosić administratorowi i oni jakoś to przestawią, ale póki co marnujemy tylko kasę na prąd na klatce :x


Wróć do „Sprawy ogólne, pas startowy, organizacja ruchu i otoczenie budynków w okolicy ul. Hynka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość