Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w bloku Hynka Kraków - Jasna Invest

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji dewelopera Dasta Invest zlokalizowanej przy pasie startowym dawnego lotniska. Zapraszamy do dyskusji mieszkańców bloku.
wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w bloku Hynka Kraków - Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 13 wrz 2017, 12:14

Hej,
my jesteśmy po wstępnym odbiorze. Wszystkie uwagi, które zgłosiliśmy podczas zwykłej wizyty w bloku, były zrealizowane. Nie mieliśmy żadnych usterek, oprócz naszego zgłoszenia o przeniesienie skrzynki z bezpiecznikami. Mam nadzieje ze uda się to zrobić. Tynki ok, sciany rowne, pięknie wyprowadzone narożniki, bez zadnych rys na oknach czy drzwiach, izolacja w łazienkach na podłodze.
Blok już po wszystkich odbiorach, za ok 2 tyg, jak Skanska zejdzie z budowy będą zaczynały się odbiory kluczy. Blok w srodku superowo wygląda, biala cegla na niektórych scianach, kurtyna powietrza przy wejściu, szerokie korytarze, duza winda :)
Pozdrawiamy Sąsiadów :)

Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Re: Odbiory nowych mieszkań od dewelopera w bloku Hynka Kraków - Jasna Invest

Postautor: Gosia11_2005 » 06 paź 2017, 14:21

U mnie również bez usterek. Moim zdaniem blok jest wyjątkowy. Podczas kilku deszczowych dni w garażu sucho, nic nie kapie i nie leje się. Skanska to dobra firma, mam nadzieję, że nic nie będzie wychodziło w przyszłości. Pan Michał powiedział mi, że w jednym z lokali na dole będzie fryzjer a w drugim być może kosmetyczka. Może będą rabaty dla mieszkańców :lol: Jestem bardzo podekscytowana nowymi wyzwaniami w zakresie aranżacji mieszkania. Macie jakąś pomoc w tej sprawie?


Wróć do „Hynka od Jasna Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość