Zalety i wady inwestycji przy ul. Hynka (obok pasa startowego) od Jasna Invest

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji dewelopera Dasta Invest zlokalizowanej przy pasie startowym dawnego lotniska. Zapraszamy do dyskusji mieszkańców bloku.
AlanBS
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:14

Zalety i wady inwestycji przy ul. Hynka (obok pasa startowego) od Jasna Invest

Postautor: AlanBS » 18 mar 2017, 11:26

Atuty:

1. Wielka przestrzeń wokół bloku bez możliwości zabudowy w przyszłości
2. Garaż podziemny
3. Ładny układ mieszkań
4. Duże okna - ponad standard
5. W perspektywie mam nadzieję że jakieś miłe dla oka zagospodarowanie pasu lotniska
6. Mały blok - niewielka wspólnota

Mam zarezerwowane tam mieszkanie więc pewnie nie jestem obiektywny - ale kontakt z właścicielem inwestycji i możliwość wielu ustaleń z instalatorami na etapie powstawania bloku to też duży plus

Dla mnie ten blok to jak domek na wsi tyle że w środku miasta ;) Mieszkanie w molochach nie każdy lubi
Życie to wszystko zweryfikuje - kupowanie nowego mieszkania zawsze niesie jakieś ryzyko ze sobą - tutaj nie ma wyjątków.

Lucek
Posty: 143
Rejestracja: 03 cze 2016, 12:42

Re: Zalety i wady inwestycji przy ul. Hynka (obok pasa startowego) od Jasna Invest

Postautor: Lucek » 19 mar 2017, 15:20

Miejsce bardzo dobre.
O ile nie przestawią w końcu dzwonnicy w zaplanowane miejsce.

Do "komunikacji" trochę daleko, ale poza tym... super.
Podobno w Awji opłata stała sięga 4zł za metr miesięcznie, a u konkurencji nawet 1,8zł. Jak się to prognozuje na hynka?

AlanBS
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2017, 11:14

Re: Zalety i wady inwestycji przy ul. Hynka (obok pasa startowego) od Jasna Invest

Postautor: AlanBS » 19 mar 2017, 21:07

Przez najbliższe dłuuugie lata na pewno przy kościele nie będzie żadnych zmian - ale nawet jeśli powstała by dzwonnica to wysokość na jakiej będą dzwony bardziej "zaszkodzi" dalszym lokalizacjom - mi osobiście dzwony nie przeszkadzają - teraz dzwonki które stoją przy kościele to raczej ciekawostka niż generator decybeli w porównaniu np do hałasu które mają bloki przy ulicach jak np Stella Sawickiego

Z komunikacją to i źle i dobrze - do tramwaju na AlJPII - 10 minut spacerkiem, Medweckiego autobusy - 7 minut - ale do Andersa, Stella Sawickiego i Dąbrowskiej wszędzie po ok 10 minut - czyli w zasięgu 10 min na nogach praktycznie w każdym kierunku można podejść i pojechać komunikacją miejską w dowolnym kierunku.
Nie ma przystanku pod nosem ale za to jest cisza i przestrzeń - coś za coś.
Ja osobiście nie korzystam z komunikacji - dopiero moje córeczki to ewentualnie w przyszłości ocenią ;) ale trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło i 8 min spaceru jest wręcz czasami wskazane.

Jeśli chodzi o koszty nowego administratora - nieoficjalnie ma to być podobno jedna z firm u której ceny kształtują się w innych obiektach na niskich poziomach ale to za wcześnie na pewne informacje. Deweloper nie będzie tam zarządzał tylko szybko przejmie to firma zewnętrzna po rynkowych konkurencyjnych cenach.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2017, 23:05 przez AlanBS, łącznie zmieniany 1 raz.


EpsilonEr
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2017, 22:52

Re: Zalety i wady inwestycji przy ul. Hynka (obok pasa startowego) od Jasna Invest

Postautor: EpsilonEr » 22 mar 2017, 12:39

Jak na tą okolicę to jest chyba najlepsza oferta, przestrzeń a nie ściany innych bloków zaraz za oknem



Wróć do „Hynka od Jasna Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość