Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji dewelopera Dasta Invest zlokalizowanej przy pasie startowym dawnego lotniska. Zapraszamy do dyskusji mieszkańców bloku.
wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: wesolutka » 07 mar 2018, 16:47

Hej,
nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale jeśli tak to informuję, że kontener budowlany został przeniesiony obok fryzjera/ otwierającej się lodziarni.
Więc prośba o nie wrzucanie wielkich kartonów i materiałów budowlanych do kontenerów z segregacją - ostatnio ledwo dało się wejść do śmietnika. :lol:
Przekażcie proszę swoim ekipom
Dzięki

Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Re: Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: Gosia11_2005 » 10 mar 2018, 0:05

Lodziarniaaaaaaaaa juchuuuuu :D Ale moje dzieci się ucieszą :lol: to pewne? Wesolutka wprowadziliście się już? Mnie szlag trafia bo już dwa tygodnie meble stoją w mieszkaniu a nie ma ich kto złożyć...meblarze nawalają na całej linii. Mają skończyć u mnie do 25.03. czyli w wielki tydzień przeprowadzka. Szkoda, że ludzie nie szanują innych :oops:

wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: wesolutka » 12 mar 2018, 9:48

Hej :)
Hahaha nasze dziewczyny jak się dowiedziały chciały od razu schodzić :) Tak pewne, jest oklejona "tu powstaje lodziarnia" czy cos podobnego :-)
Mieszkamy od 1.03. ale przewieźliśmy tylko najpotrzebniejsze rzeczy i jak tylko jest czas to coś zwozimy. Ale mieszka się super. Mamy bardzo miłych sąsiadów w bloku - na prawdę fajnie się złożyło, remonty właściwie już zakończone - remontuje się parter, ale na wyższych piętrach nie słychać. i to czego bałam się najbardziej - dzwony nie są bardzo uciążliwe - w tygodniu pierwszy raz dzwonią dopiero przed południem.
Lipa z tymi meblami faktycznie. My mamy już całość od stolarza, zmieniliśmy tylko jedną szafę już po złożeniu i czekamy na szuflady. Ale za to Witek dał ciała - bo nasza kanapa, zamówiona po świętach BN, która miała być po 8 tygodniach jeszcze się produkuje (12 tydzień). Ma być w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że już dojedzie...
Gosia, a czy do Was przyszedł podatek od nieruchomości?
Bo z tego co pamiętam w urzędzie mówiono, że przyjdzie po 2 tygodniach, a tu miesiąc minął i cisza...


Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Re: Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: Gosia11_2005 » 12 mar 2018, 23:49

Ja mieszkanie kupiłam końcem października i nadal nie mam naliczenia :shock: ponoć jest tak, że jak dojdzie naliczenie to masz 14 dni na uregulowanie należności. Także ja nadal czekam. U mnie dzisiaj pojawili się stolarze. Ale złożyli jedynie szafę w pokoju i regalik jeden. A było ich trzech :lol: ranyyy gdybym ja tak pracowała to bym już dawno nie miała roboty :lol: jak byłam dzisiaj w mieszkaniu to słyszałam jakieś odgłosy na górze nade mną, tzn. w mieszkaniu nr 26. Zastanawiam się czy to mały ludzik czy pies bo leciało to jak huragan :lol: Ale fajnie. Niech blok żyje życiem mieszkańców. Tak sobie myślę, że powinno do końca marca być pierwsze spotkanie wspólnoty a tu cisza... Wicie jak ustawić swój kod do domofonu?

wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: wesolutka » 14 mar 2018, 9:59

Hihi to chyba mała dziewczynka nad Wami :-)
Yyy a można ustawić swój kod? My dostaliśmy mailem od P. Oskara przypisany do mieszkania, ale nie działał, okazało się, że jak zdemontowaliśmy domofon przy remoncie, to mogło się coś skasować i dostaliśmy jakiś inny kod, ale już bez nr mieszkania, więc pewnie jakiś ogólny, ale działa tyle, że go nie pamiętam i otwieram kluczem :D

smart
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2017, 14:10

Re: Wykańczanie mieszkań / wprowadzanie się do bloku - Hynka Jasna Kraków

Postautor: smart » 14 mar 2018, 12:20

Gosia11_2005 pisze:U mnie dzisiaj pojawili się stolarze. Ale złożyli jedynie szafę w pokoju i regalik jeden. A było ich trzech :lol: ranyyy gdybym ja tak pracowała to bym już dawno nie miała roboty :lol:

To pogratulować ekipy :D U mnie przyszli w dwóch o 7 rano, o 17 sobie poszli, a ja miałem w mieszkaniu kuchnię zmontowaną i cztery szafy :)



Wróć do „Hynka od Jasna Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość