Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Forum przeznaczone dla mieszkańców inwestycji dewelopera Dasta Invest zlokalizowanej przy pasie startowym dawnego lotniska. Zapraszamy do dyskusji mieszkańców bloku.
wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 15 lip 2017, 16:15

no to chyba możemy się przywitać.
Zarezerowaliśmy mieszkanie :) także witamy sąsiadów :)
Do tej pory mieliśmy rezerwacje u konkurencji, ale wizyta po inwestycji wpłynęła na zmianę decyzji :) Fajnie już wyglądają mieszkanka! :mrgreen:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Alan BS, my też mamy dwie córeczki :)

EpsilonEr
Posty: 12
Rejestracja: 19 mar 2017, 22:52

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: EpsilonEr » 21 lip 2017, 0:19

wesolutka pisze:no to chyba możemy się przywitać.
Zarezerowaliśmy mieszkanie :) także witamy sąsiadów :)
Do tej pory mieliśmy rezerwacje u konkurencji, ale wizyta po inwestycji wpłynęła na zmianę decyzji :) Fajnie już wyglądają mieszkanka!
Alan BS, my też mamy dwie córeczki :)


Dzień dobry
Miło mi poznać nową sąsiadkę - my dla odmiany mamy jedną córeczkę :) - a ze zdjęć wnioskuję (jeśli się nie pomyliłem) że będziemy mieszkać niedaleko od siebie ;)
Pozdrawiam Serdecznie

wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 02 sie 2017, 8:38

Hej,
czy ktoś z Was ma klimatyzacje w mieszkaniu? Niestety na tym etapie nie ma możliwości jej zamontowania przez Jasną, ale P. Michał, że ktoś w bloku zajmuje się tym profesjonalnie. Mogę prosić o kontakt w wiadomości prywatnej, chciałabym dopytać parę rzeczy.

Był ktoś z Was ostatnio w bloku? Ciekawa jestem jak jest w środku :)

A jeszcze pytanie, macie może już wyznaczone terminy tych odbiorów wstępnych? co zgłaszamy ewentualne usterki do poprawy przez Skanską?


wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 25 sie 2017, 11:19

Hej,
byliśmy ostatnio w naszym bloku i sprzątanie na całego. Także wygląda na to, że prawie wszystko gotowe - teraz poprawiane ewentualnych usterek.
Miejsca postojowe szerokie. jedynie wyjazd/wjazd do garaży jest mega wąski. Obawiam się trochę, czy podołam z tym wjazdem - wąski, pod górę i z zakrętem :?
Komórki lokatorskie nie są z cegieł tylko z takiej blachy wrt-produkt.pl/oferta/komorki-lokatorskie :shock:
Zmartwiła nas trochę wilgoć w komórce lokatorskiej, ale przy suficie idzie rura i miejmy nadzieje ze to ona była nieszczelna, bo w tym dniu były jakies proby wod-kan. A było to jeszcze przed opadami deszczu...

i jedna rzecz, z którą nie spotkaliśmy się wcześniej w żadnym innym bloku - mamy liczniki wody w łazience - co wygląda trochę słabo...
z minusów to jeszcze tynki do poprawy, o ile narożniki są pięknie wyprowadzone, tak już ta linia między sufitem, a ścianą jest niepozacierana.

No i niespodzianka z pomiarami wykonawczymi - mimo, że ściana w kuchni zmniejszyła się o 8 cm, to mieszkanie nam urosło o 0,7 m2 a najbardziej powiększyła się łazienka :) Czekamy oczywiście na pomiary zlecone przez firme zewnętrzną, ale mysle ze tu już nie będzie duzych roznic.

Czekamy na termin odbioru wstępnego, ciekawa jestem czy te usterki, które zauważyliśmy podczas wizyty w bloku będą już poprawione, czy będziemy je dopiero wpisywać do poprawy.

Prawie wszystkie mieszkania zarezerwowane lub sprzedane a taka cisza na forum. I w dalszym ciągu nie mamy sąsiadów na piętrze...

Jak Wasze wrażenia? Macie już ustalone odbiory wstępne?

wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 14 paź 2017, 19:57

Cześć,
no to dobra wiadomość, bo nie będziemy mieć dostaw po oknami :) my obstawialiśmy piekarnie.
W przyszłym tyg maja się rozpocząć odbiory mieszkań :) Strasznie Wam zazdrościmy. My niestety odbierzemy dopiero w styczniu. Także Wy będziecie już mieszkac, a my dopiero będziemy zaczynać remont.

Gosia, my urządzamy sami. Tzn. będziemy korzystać z projektanta w firmie, która będzie nam wykonywala zabudowę kuchni, łazienek, przedpokoju itp. Ale właśnie jesteśmy na etapie wyboru firmy i na prawdę im dłużej chodzimy tym gorzej się zdecydować :)
Ale musimy się zmobilizować i do końca października podjąć decyzje, bo niestety te dobre firmy maja już terminy na styczeń :(

pozdrawiamy i udanych odbiorów ;-)

Gosia11_2005
Posty: 34
Rejestracja: 05 wrz 2017, 21:57

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: Gosia11_2005 » 18 paź 2017, 23:07

Z wyborem to rzeczywiście jest wielki problem. No i wykonawcami również. Ja podpisuję umowę notarialną 27.10. ale jestem w proszku z organizacją. Tak sobie myślę, że tylko Ci mieszkańcy, którzy już dawno kupili mieszkanie to będą gotowi na wejście od razu z ekipą. Ja liczę że może styczeń-luty 2018 się wprowadzę. Na kuchnię średnio podają 10 tygodni czekania a po drodze święta będą więc nie spodziewam się szybkiej przeprowadzki. Jakie mieszkanie kupiliście? Jak widzę na forum będą dzieciaki u nas w bloku :D Ja też mam w dwójkę i zastanawiam się jak wyciszyć podłogi :) No i niezmiernie się cieszę, że rzutem na taśmę kupiłam jeszcze miejsce w hali garażowej. Jupiii

wesolutka
Posty: 73
Rejestracja: 29 cze 2017, 17:17

Re: Nowa inwestycja przy pasie koło kościoła przy Hynka od Jasna Invest

Postautor: wesolutka » 19 paź 2017, 19:19

Gosia,
super z tym miejscem. Mając w sąsiedztwie avie, uważam że to priorytet ;-) Trochę się obawiam tego wjazdu, ale oby na wyrost ;-)
My kupiliśmy mieszkanie 27 - ostatnie piętro.
A podłączaliście już może liczniki w Tauronie? Jaki jest czas oczekiwania na termin od momentu wysłania dokumentów drogą elektroniczną?



Wróć do „Hynka od Jasna Invest - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość