Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Forum mieszkańców Orlińskiego 9 w Krakowie - tematy ogólne.
aniszot
Posty: 21
Rejestracja: 04 kwie 2017, 9:52

Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: aniszot » 30 wrz 2018, 20:29

Cześć czy ma ktoś z Was do polecenia jakiąś osobę/osoby, który odbiorą ze mną mieszkanie i wszystko sprawdzą w rozsądnej cenie?

ragar
Posty: 207
Rejestracja: 30 sie 2014, 17:58

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: ragar » 01 paź 2018, 12:04

Przecież nie trzeba zaśmiecać forum takimi pytaniami i dodawać ich w kilku miejscach. Raz wystarczy. Inna sprawa, polecam wujka Google do tego, tam na pewno znajdzie się sporo takich wyników. Odbiór mieszkania od dewelopera był też już opisany na forum, wystarczy w jednym miejscu, zanim zlecą się tu różni spece od reklam na forach ;)

Luki
Posty: 35
Rejestracja: 01 cze 2018, 9:16

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: Luki » 08 paź 2018, 13:26

Wlasnie wplynal do Budimexu wypis z budowy tym samym jej zakonczenie 100%. Sa teraz przygotowywane wypisy dla kazdego.


artek-
Posty: 18
Rejestracja: 28 gru 2017, 12:27

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: artek- » 08 paź 2018, 14:20

A w rzeczywistości wygląda budowa na 100% czy tylko papier przyjął co miał przyjąć?
Ja osobiście Budimexowi ostatniej transzy nie przeleję dopóki będzie widać jakikolwiek ślad że prace budowlane trwają jeszcze lub są jeszcze potrzebne.

d_ewelina
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2018, 14:25

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: d_ewelina » 08 paź 2018, 14:26

Na portalu klienta jest informacja o stanie zaawansowania 100%.

Czarnykot
Posty: 41
Rejestracja: 29 paź 2016, 0:59

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: Czarnykot » 08 paź 2018, 16:05

Ja jak dzisiaj rozmawiałem z Panią z budimexu i zapytałem się kiedy planują odbiory. To pod koniec listopada.. chcą puścić klika ekip które będą z Nami odbierać mieszkania, żeby wyrobić
Się w terminach.

d_ewelina
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2018, 14:25

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: d_ewelina » 08 paź 2018, 18:40

Czarnykot pisze:Ja jak dzisiaj rozmawiałem z Panią z budimexu i zapytałem się kiedy planują odbiory. To pod koniec listopada.. chcą puścić klika ekip które będą z Nami odbierać mieszkania, żeby wyrobić
Się w terminach.

Pod koniec listopada czy pod koniec października ? Bo jesli pod koniec listopada to juz bedą po terminie.


mike_
Posty: 96
Rejestracja: 25 paź 2016, 23:49

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: mike_ » 08 paź 2018, 19:34

d_ewelina pisze:
Czarnykot pisze:Ja jak dzisiaj rozmawiałem z Panią z budimexu i zapytałem się kiedy planują odbiory. To pod koniec listopada.. chcą puścić klika ekip które będą z Nami odbierać mieszkania, żeby wyrobić
Się w terminach.

Pod koniec listopada czy pod koniec października ? Bo jesli pod koniec listopada to juz bedą po terminie.


Ciekawe czy pod koniec listopada to dla nich 21 listopada, bo taką datę mam wpisaną w umowie. :)

Czarnykot
Posty: 41
Rejestracja: 29 paź 2016, 0:59

Re: odbiory mieszkań

Postautor: Czarnykot » 08 paź 2018, 20:12

Ja mam wpisany termin 21 ... nie jest to data ostateczna tylko planowana. Ale bardziej w 2 połowie listopada niż z jego początkiem maja być odbiory

Rumpel
Posty: 46
Rejestracja: 18 lis 2014, 12:23

Re: Odbiory mieszkań / terminy odbiorów mieszkań od dewelopera - Orlińskiego 9

Postautor: Rumpel » 04 lis 2018, 14:29

Witam ,
ja trochę z innej beczki ale liczę na wyrozumiałość: Mój znajomy szuka małego mieszkania w tej okolicy do kupienia dla rodziców. Jeśli ktoś planuje sprzedaż w rozsądnej cenie to proszę o kontakt przez forum.
Pozdrawiam Rumpel



Wróć do „Orlińskiego 9 - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość