Rolety wewnętrzne a wywietrzniki okienne - Orlińskiego 9

Forum mieszkańców Orlińskiego 9 w Krakowie - tematy ogólne.
owen
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2018, 21:28

Rolety wewnętrzne a wywietrzniki okienne - Orlińskiego 9

Postautor: owen » 13 mar 2019, 0:58

Witam , moi drodzy sąsiedzi powiedzcie mi gdzie kupowaliście rolety dzień noc ? I jak rozwiazaliście sprawę wywietrznika okiennego?( Domyślam się że za pomocą przedłużek uchwytów montażowych rolety )
Z góry dziękuję za odpowiedź , Pozdrawiam ;)

michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Rolety wewnętrzne a wywietrzniki okienne - Orlińskiego 9

Postautor: michalxg » 13 mar 2019, 9:43

Wywietrzniki to nie problem, stosuje się przedłużane wieszaki. ;)

Ja osobiście wybrałem rolety z Allegro - firma problind24. Miały być na tymczas, ale okazuje się że są tak dobrej jakości, że zostaną na stałe. Plusem jest, że kosztują 1/3 ceny rolet zamawianych na wymiar. Zwłaszcza, że u nich tez można zamówić na wymiar i u mnie idealnie spasowały.

Jeśli jednak chcesz zamówić firmę, która przyjedzie, wymierzy i zrobi co do milimetra to bierz Krakżal. Ja u nich robiłem moskitiery. Pewna, sprawdzona firma działająca od wielu lat na rynku.

scomin
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2014, 0:41

Re: Rolety wewnętrzne a wywietrzniki okienne - Orlińskiego 9

Postautor: scomin » 28 mar 2019, 0:18

W jaki sposób przedłużone wieszaki pozwalają rozwiązać problem wywietrzników?
Przedłużone wieszaki obniżają wysokość rolet tylko o 4 cm, a wywietrzniki sięgają przecież dalej...


michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Rolety wewnętrzne a wywietrzniki okienne - Orlińskiego 9

Postautor: michalxg » 28 mar 2019, 9:26

scomin pisze:W jaki sposób przedłużone wieszaki pozwalają rozwiązać problem wywietrzników?
Przedłużone wieszaki obniżają wysokość rolet tylko o 4 cm, a wywietrzniki sięgają przecież dalej...

Nie wiem ile dokładnie jest u mnie, ale wydaje mi się, że coś w tych granicach i roleta wchodzi na wcisk, tuż pod wywietrznik.



Wróć do „Orlińskiego 9 - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości