Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Forum mieszkańców Orlińskiego 9 w Krakowie - tematy ogólne.
d_ewelina
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2018, 14:25

Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: d_ewelina » 07 kwie 2019, 21:37

Sąsiedzi,
Czy wy rownież macie problem z kominem wentylacyjnym? Odkąd wprowadzili się inni lokatorzy w pionie, u nas jest jakiś dramat, czujemy codziennie, co jedzą na obiad :( niekoniecznie jest to przyjemne, kiedy wracam z pracy i w całym mieszkaniu czuję czyjąś rybę smażoną na oleju :shock: czy jest szansa, żeby to jakos zniwelować i czy jest sens zgłaszać to do zarządcy ?

jasiek
Posty: 470
Rejestracja: 21 wrz 2014, 14:09

Re: Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: jasiek » 07 kwie 2019, 22:31

Zgłosić trzeba ale sprawdźcie też czy macie zamontowana klapę zwrotną. Możliwe że przez jej brak zapachy wpadają do mieszkania. Byl już ten temat na forum, spróbuj poszukać.

agnesq12
Posty: 29
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:31

Re: Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: agnesq12 » 08 kwie 2019, 21:30

d_ewelina pisze:Sąsiedzi,
Czy wy rownież macie problem z kominem wentylacyjnym? Odkąd wprowadzili się inni lokatorzy w pionie, u nas jest jakiś dramat, czujemy codziennie, co jedzą na obiad :( niekoniecznie jest to przyjemne, kiedy wracam z pracy i w całym mieszkaniu czuję czyjąś rybę smażoną na oleju :shock: czy jest szansa, żeby to jakoś zniwelować i czy jest sens zgłaszać to do zarządcy ?

Kurcze mam to samo. zainwestowałam sporo w różne odświeżacze powietrza, wszystko ładnie pachniało aż do teraz.... o 21.30 komuś zachciało się schabowego z cebula...fuuuuu. Jutro to zgłaszam jako usterkę bo bez jaj, tak śmierdzi bo ktoś przypalił


d_ewelina
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2018, 14:25

Re: Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: d_ewelina » 09 kwie 2019, 11:26

agnesq12 pisze:
d_ewelina pisze:Sąsiedzi,
Czy wy rownież macie problem z kominem wentylacyjnym? Odkąd wprowadzili się inni lokatorzy w pionie, u nas jest jakiś dramat, czujemy codziennie, co jedzą na obiad :( niekoniecznie jest to przyjemne, kiedy wracam z pracy i w całym mieszkaniu czuję czyjąś rybę smażoną na oleju :shock: czy jest szansa, żeby to jakoś zniwelować i czy jest sens zgłaszać to do zarządcy ?

Kurcze mam to samo. zainwestowałam sporo w różne odświeżacze powietrza, wszystko ładnie pachniało aż do teraz.... o 21.30 komuś zachciało się schabowego z cebula...fuuuuu. Jutro to zgłaszam jako usterkę bo bez jaj, tak śmierdzi bo ktoś przypalił

A ktory blok i klata ? U mnie blok B, klatka III.

egal1754
Posty: 104
Rejestracja: 27 paź 2015, 23:06

Re: Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: egal1754 » 10 kwie 2019, 7:14

U mnie było to samo.
Okazało się że w wywiewie z okapu nie ma klapy zwrotnej.
Po zainstalowaniu klapy problemu już nie ma

agnesq12
Posty: 29
Rejestracja: 05 lis 2018, 14:31

Re: Problemy z kominem wentylacyjnym / zapachy z innych mieszkań w mieszknaiu - Orlińskiego 9

Postautor: agnesq12 » 12 kwie 2019, 12:19

d_ewelina pisze:
agnesq12 pisze:
d_ewelina pisze:Sąsiedzi,
Czy wy rownież macie problem z kominem wentylacyjnym? Odkąd wprowadzili się inni lokatorzy w pionie, u nas jest jakiś dramat, czujemy codziennie, co jedzą na obiad :( niekoniecznie jest to przyjemne, kiedy wracam z pracy i w całym mieszkaniu czuję czyjąś rybę smażoną na oleju :shock: czy jest szansa, żeby to jakoś zniwelować i czy jest sens zgłaszać to do zarządcy ?

Kurcze mam to samo. zainwestowałam sporo w różne odświeżacze powietrza, wszystko ładnie pachniało aż do teraz.... o 21.30 komuś zachciało się schabowego z cebula...fuuuuu. Jutro to zgłaszam jako usterkę bo bez jaj, tak śmierdzi bo ktoś przypalił

A ktory blok i klata ? U mnie blok B, klatka III.

Tez B i 3kl



Wróć do „Orlińskiego 9 - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości