Wpis do hipoteki / po jakim czasie od podpisania aktu notarialnego - Orlińskiego 9

Forum mieszkańców Orlińskiego 9 w Krakowie - tematy ogólne.
Awatar użytkownika
Wściekły Wąż
Posty: 251
Rejestracja: 04 gru 2017, 18:15

Re: Wpis do hipoteki / po jakim czasie od podpisania aktu notarialnego - Orlińskiego 9

Postautor: Wściekły Wąż » 12 wrz 2019, 22:56

A babka Ci zwróci opłacaną przez Ciebie przez kilka miesięcy opłatę za podwyższone ryzyko bankowe?

tywin
Posty: 39
Rejestracja: 28 cze 2017, 20:18

Re: Wpis do hipoteki / po jakim czasie od podpisania aktu notarialnego - Orlińskiego 9

Postautor: tywin » 13 wrz 2019, 19:02

Wlasnie ide w przyszlym tygodniu do banku spytac sie jak to wyglada. Mam nadzieje, ze zwroca za te 3 miesiace...

Ooo9
Posty: 19
Rejestracja: 11 lut 2019, 11:26

Re: Wpis do hipoteki / po jakim czasie od podpisania aktu notarialnego - Orlińskiego 9

Postautor: Ooo9 » 15 wrz 2019, 9:21

Ja też pofatygowałem się do sądu osobiscie i wszystko bylo gotowe, nikt nie zwroci zadnych kosztow bo szczerze to ich to wali. Kolega tak czekał w poprzednim bloku i skończylo sie tak ze bank mu naliczył po roku dodatkowe oplaty za ktore musial wybulic około 700 zl a wszystko bylo od dawna gotowe w sądzie i kosztów nie zwrocil nikt i nie zwróci.


tywin
Posty: 39
Rejestracja: 28 cze 2017, 20:18

Re: Wpis do hipoteki / po jakim czasie od podpisania aktu notarialnego - Orlińskiego 9

Postautor: tywin » 23 wrz 2019, 19:31

Niestety musze przyznac Ci racje. Bylem w zeszlym tygodniu w banku z zawiadomieniem o wpisie do hipoteki i powiedzieli ze dla nich ten wpis nie jest prawomocny, poniewaz nie zostali powiadomieni przez sad listownie. Nie dosc, ze nie zwroca mi kasy za te 3 miesiace, to jeszcze dalej karza mi placic raty z podwyzszona marza. Szkoda slow...



Wróć do „Orlińskiego 9 - forum dotyczące tematów ogólnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość