Plisy Kraków / gdzie zamówić plisy / rolety w Krakowie

Forum dla osób, które kupiły mieszkanie w budynku A Orlińskiego 1.
Sylwinka
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2016, 18:38

Plisy Kraków / gdzie zamówić plisy / rolety w Krakowie

Postautor: Sylwinka » 02 kwie 2019, 18:23

Witam wszystkich. Chce w całym mieszkaniu zamontować na oknach plisy, a więc nam pytanko ponieważ nie jestem z Krakowa czy znacie jakąś firmę z przystępnymi cenami. Byłam w jednej firmie zapytać o cenę i wbili mnie w ziemię i stąd mój post.
Z góry dziękuję za rady.

michalxg
Posty: 343
Rejestracja: 27 paź 2016, 8:10

Re: Plisy Kraków / gdzie zamówić plisy / rolety w Krakowie

Postautor: michalxg » 02 kwie 2019, 22:34

Sylwinka pisze:Witam wszystkich. Chce w całym mieszkaniu zamontować na oknach plisy, a więc nam pytanko ponieważ nie jestem z Krakowa czy znacie jakąś firmę z przystępnymi cenami. Byłam w jednej firmie zapytać o cenę i wbili mnie w ziemię i stąd mój post.
Z góry dziękuję za rady.

SPrawdź KRAKŻAL, super tanio nie będzie, ale firma istnieje od ponad 20 lat i naprawdę robią porządną robotę ;)

Sylwinka
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2016, 18:38

Re: Plisy Kraków / gdzie zamówić plisy / rolety w Krakowie

Postautor: Sylwinka » 02 kwie 2019, 23:00

Dzięki :D


d_ewelina
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2018, 14:25

Re: Plisy Kraków / gdzie zamówić plisy / rolety w Krakowie

Postautor: d_ewelina » 03 kwie 2019, 14:21

Sylwinka pisze:Witam wszystkich. Chce w całym mieszkaniu zamontować na oknach plisy, a więc nam pytanko ponieważ nie jestem z Krakowa czy znacie jakąś firmę z przystępnymi cenami. Byłam w jednej firmie zapytać o cenę i wbili mnie w ziemię i stąd mój post.
Z góry dziękuję za rady.



Co prawda nie rolety, ale montowaliśmy niedawno żaluzje bambusowe, firma Fen rolety. Mogę polecić, żaluzje bardzo solidnie wykonane :)



Wróć do „[Bud. A] Orlińskiego 9 - forum mieszkańców budynku”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości