Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Forum Dzielnicy Czyżyny - sprawy ważne dla jej mieszkańców, remonty, nowe inwestycje, szkoły i przedszkola oraz miejsca do spędzania wolnego czasu. Propozycje zmian w Czyżynach i pinie o obecnie prowadzonych.
tomato
Posty: 16
Rejestracja: 27 gru 2017, 20:30

Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: tomato » 29 lis 2018, 12:27

Wklejam informacje z FB z grupy: zaginione zwierzęta -krakow i okolice, może ktoś rozpozna:

Edit2: szukamy właściciela, kicia ma dom tymczasowy :)

Edit: to kotka.
Po konsultacji z wetem zagrożenia dla rezydentów i dla niej siedzi zamknięta w łazience. Przypuszczam że to może być kot kogoś z osiedla (bo mało kto zabezpiecza balkon), zaraz robię i rozwieszam ogłoszenia.
Jeśli do piątku nie znajdzie się właściciel musimy ją zawieźć do schroniska. Udostępniajcie proszę a jeśli ktoś może jej dać dom choćby tymczasowy a najlepiej stały byłoby ekstra.

Pilne
Znaleziony na osiedlu Avia, płakał pod autem
Mały chudy brudny
Młody na oko 4 miesiące
Kompletnie nie mam jak go przechować - mam w domu socjalizację świeżo adoptowanego psa z kotem rezydentem
Ktoś coś może pomóc?
--------------
Niestety nie udało mi się tu wkleić zdjęcia,
Czarno bialy kot

KingaWicz
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2018, 14:00

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: KingaWicz » 01 gru 2018, 14:11

Witam!

Przed chwilka przechodziłam przez Avie i spotkałam pięknego kota! Widać bylo że kot jest oswojony, ale bardzo zdezorientowany. Być może komuś uciekl? Siedział w krzakach między blokami a wybiegiem dla psów. Niestety nie dał się złapać...być może komuś się uda? Komuś uciekła taka piękność ? Czarny grubasek z zielonymi oczami.

Dora
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:58

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: Dora » 04 gru 2018, 13:02

ten Kot to Zdzisław - jest kotem pod moją opieką, również weterynaryjną, czyli jest mój:) to kot oswojony- wcześniej osiedlowy, tutejszy:) opiekuję się nim od półtora roku, codziennie grzecznie robi obchód osiedla i wraca - mieszka u mnie na parterze, ma co jeść i śpi w mieszkaniu, nie trzeba go niczym dokarmiać.
ale dziękuję za troskę:) Pozdrawiam.


HKM
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:35

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: HKM » 24 lut 2019, 8:41

Tym razem znaleziono czarnego kota na Avii 3. Nie znam się na kotach i ich zwyczajach ale być może wypadł komuś z balkonu na ogródek bo kotek nie podejmuje próby szukania domu tylko siedzi i czeka żeby ktoś po niego przyszedl.

HKM
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:35

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: HKM » 24 lut 2019, 9:02

Może ktoś szuka czarnego kota? Biega taki po ogródkach pod balkonami

HKM
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2015, 21:35

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: HKM » 24 lut 2019, 9:04

Być może to ten kot zwiedza teraz Avie 3 A może ktoś takiego szuka

iti
Posty: 1481
Rejestracja: 13 lip 2014, 1:15

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: iti » 24 lut 2019, 16:19

Dwa takie kotki z grupy osiedla:
https://web.facebook.com/groups/325110961428803/

Obrazek

Obrazek

Gdyby ktoś rozpoznał, to warto dać znać, albo uspokoić zaniepokojone osoby, że wszystko w porządku :)


Dora
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 12:58

Re: Zaginiony kot / znaleziony kot - Avia / Orlińskiego / Dywizjonu 303 - Czyżyny / Kraków

Postautor: Dora » 24 lut 2019, 21:37

Czarny kot to Zdzisław. Od 2 lat "stacjonuje" u mnie, wcześniej był osiedlowym, tutejszym kotem. Ma zapewnione spanie na kanapie, swój ogródek w O4, jedzonko, weterynarza, jednak lubi wędrować po osiedlu na obchód, już tak ma, wraca codziennie, proszę nie karmić. dziękuję.



Wróć do „Dzielnica Czyżyny w Krakowie - sprawy ważne dla mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości