Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Forum Dzielnicy Czyżyny - sprawy ważne dla jej mieszkańców, remonty, nowe inwestycje, szkoły i przedszkola oraz miejsca do spędzania wolnego czasu. Propozycje zmian w Czyżynach i pinie o obecnie prowadzonych.
Awatar użytkownika
Wściekły Wąż
Posty: 251
Rejestracja: 04 gru 2017, 18:15

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Wściekły Wąż » 26 kwie 2019, 11:16

No właśnie to jest cała abstrakcja tej sytuacji... Mogli by mieć w nas sojusznika, się wolą nas nienawidzić i grodzić się od nas ostrokołem. Tak poznać kogoś głupiego.

Jakubyyy
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2019, 11:55

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Jakubyyy » 26 kwie 2019, 12:12

Haha, dobrze, że nasze bloki już wybudowali. My już mamy fajne mieszkania. Możemy teraz być psami ogrodnika i innym nie pozwalać tu zamieszkac
:lol: Troche to oszołomstow, ale kto nam zabroni?

Awatar użytkownika
Wściekły Wąż
Posty: 251
Rejestracja: 04 gru 2017, 18:15

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Wściekły Wąż » 27 kwie 2019, 16:59

To typowa postawa "mój blok ma być ten ostatni", no ale co to zmienia? Według mnie absolutnie nic.
Z każdym nowo wybudowanym blokiem rośnie grono mieszkańców, którym będzie zależeć, na ochronie pozostałych miejsc zielonych w okolicy.
Nie wiem jak inni, ale ja nie kupiłem tu mieszkania z miłości do Budimexu, ani nie podpisywałem z nimi żadnej "lojalki".
Nie stoi zatem nic na przeszkodzie, żebym mógł wspierać inicjatywy mające na celu poprawienie jakości okolicy dla WSZYSTKICH mieszkańców.
Poza jednym małym szczegółem - nienawść i kłamliwa propaganda zarządu i części mieszkańców 303 oraz ich płotek, który jest "fakiem" wymierzonym w naszą stronę.
Moja żona jest w 8 miesiącu ciąży i przez jebany płotek pana prezesa 303 musi chodzić naokoło wybiegu dla psów w drodze do przychodni (którą mieszkańcy 303 mają za "swoją", chociaż nam też co miesiąc potrąca się z pensji składkę zdrowotną).
Także drodzy protestujący przeciwko wycince, dopuki nie ogarniecie swojego zarządu, mam was w dupie, mimo że chętnie pomógłbym w waszej inicjatywie.


Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Brunon K. » 28 kwie 2019, 20:00

Nauczcie się najpierw furtki za sobą zamykać...


To do wszystkich! Bo żaden nie zamyka.

Micha
Posty: 117
Rejestracja: 23 paź 2017, 11:42
Kontaktowanie:

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Micha » 29 kwie 2019, 13:07

Brunon K. pisze:Nauczcie się najpierw furtki za sobą zamykać...


To do wszystkich! Bo żaden nie zamyka.


Ja nie zamykam i nie zamierzam zamykać - jestem zagorzałym przeciwnikiem grodzonych osiedli :D

Awatar użytkownika
Wściekły Wąż
Posty: 251
Rejestracja: 04 gru 2017, 18:15

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Wściekły Wąż » 29 kwie 2019, 15:19

Ostatnio ktoś koło Osiedlovej zamknął bramkę i rano widziałem jak mieli rozwalony płot. Może lepiej nie zamykać ;).

Brunon K.
Posty: 233
Rejestracja: 25 lis 2015, 13:50

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: Brunon K. » 29 kwie 2019, 17:18

Micha pisze:
Brunon K. pisze:Nauczcie się najpierw furtki za sobą zamykać...


To do wszystkich! Bo żaden nie zamyka.


Ja nie zamykam i nie zamierzam zamykać - jestem zagorzałym przeciwnikiem grodzonych osiedli :D







Zapłaciłeś sobie ??


kamil
Posty: 182
Rejestracja: 18 kwie 2015, 18:52

Re: Protest przeciwko wycince drzew przez Budimex w Czyżynach i negocjacje

Postautor: kamil » 11 cze 2019, 18:36

Wiadomo coś w sprawie tych bloków? Od paru dni koparka pracuje na tym terenie, więc wygląda jakby Budimex ruszył z przygotowaniem terenu pod budowę




Wróć do „Dzielnica Czyżyny w Krakowie - sprawy ważne dla mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości