Dzwony o 7:45 w niedzielę. Lekkie przegięcie.

Forum Dzielnicy Czyżyny - sprawy ważne dla jej mieszkańców, remonty, nowe inwestycje, szkoły i przedszkola oraz miejsca do spędzania wolnego czasu. Propozycje zmian w Czyżynach i pinie o obecnie prowadzonych.
mik
Posty: 566
Rejestracja: 07 lip 2016, 10:11

Re: Dzwony o 7:45 w niedzielę. Lekkie przegięcie.

Postautor: mik » 31 sie 2020, 14:33

marcin81 pisze:mik

A ty pamietasz jak cie matka prowadziła do komunii świetej? Czy wówczas ci to przeszkadzało? A ślub miałeś czy mieszkasz pokątnie "na kocią łape" bo tak moda tera w korporacjach? :lol: Ogarnij sie gamoniu, telfałen se idź pooglądaj, jakiś serial najlepiej, tam nie trzeba za dużo mysleć.


No brawo. To pokazałeś klasę.

Ty jesteś lepszy bo do kościoła chodzisz? No brawo.

Ja nie chodzę i TVN tez nie oglądam wiec nie uda Ci się mnie zaszufladkować gamoniu.

Gierek
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 18:33

Re: Dzwony o 7:45 w niedzielę. Lekkie przegięcie.

Postautor: Gierek » 01 wrz 2020, 18:35

Dzwonnica powinna być z drugiej strony kościoła. Od płd-wschodu. A nie ten tymczasowy stojak z budowy.
To osiedle jest tak głośne, że mnie dzwonnica prawie wcale nie przeszkadza. Gorsze są te samochody, i motory bez badań technicznych, trąbienie, pijackie tzw. imprezy, śmieciarki z rana całymi stadami... To się zauważa!

marcin81
Posty: 38
Rejestracja: 04 lip 2020, 2:12

Re: Dzwony o 7:45 w niedzielę. Lekkie przegięcie.

Postautor: marcin81 » 12 wrz 2020, 4:49

mik pisze:
marcin81 pisze:mik

A ty pamietasz jak cie matka prowadziła do komunii świetej? Czy wówczas ci to przeszkadzało? A ślub miałeś czy mieszkasz pokątnie "na kocią łape" bo tak moda tera w korporacjach? :lol: Ogarnij sie gamoniu, telfałen se idź pooglądaj, jakiś serial najlepiej, tam nie trzeba za dużo mysleć.


No brawo. To pokazałeś klasę.

Ty jesteś lepszy bo do kościoła chodzisz? No brawo.

Ja nie chodzę i TVN tez nie oglądam wiec nie uda Ci się mnie zaszufladkować gamoniu.


Dzwonnica jednak przeszkadza a pijackie imprezy nie przeszkadzają? Jesteś w grupie wiekowej 12-17?


Delicious
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2021, 8:31

Re: Dzwony o 7:45 w niedzielę. Lekkie przegięcie.

Postautor: Delicious » 18 lis 2021, 9:02

Już wole dzwony niżeli motory, które napierdzielają równo po 12 :D



Wróć do „Dzielnica Czyżyny w Krakowie - sprawy ważne dla mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości