Petycja ws. kontynuacji Małopolskiego Pikniku Lotniczego na Czyżynach

Forum Dzielnicy Czyżyny - sprawy ważne dla jej mieszkańców, remonty, nowe inwestycje, szkoły i przedszkola oraz miejsca do spędzania wolnego czasu. Propozycje zmian w Czyżynach i pinie o obecnie prowadzonych.
lrc1912
Posty: 739
Rejestracja: 23 cze 2016, 13:17

Petycja ws. kontynuacji Małopolskiego Pikniku Lotniczego na Czyżynach

Postautor: lrc1912 » 25 cze 2023, 17:50

Mógłbym teoretycznie podrzucić link do istniejącego tematu; Piknik Lotniczy Kraków-Czyżyny lub Lotnisko Rakowice-Czyżyny, ale zdecydowałem się na założenie nowego. Uważam, że tak będzie wygodniej. Zachęcam wszystkich zwolenników Krakowskiego Airshow do podpisania petycji. Przeciwników nie proszę, ponieważ i tak by nie podpisali i jednocześnie zaznaczam; wszelki hejt, wulgarne, chamskie i obrażające innych użytkowników zachowanie, będzie skutkowała usunięciem komentarza. Zdaję sobie sprawę, jak wiele emocji budzą te pokazy, ale my chcemy, chociaż w niewielkim stopniu przywrócić, to co było kiedyś. Niedawno tj. 18.06 obyło się 60-lecie Muzeum Lotnictwa Polskiego, ale przeloty nie były atrakcyjne, jak podczas Święta Lotnictwa w 2022 roku. Wtedy wyglądało to lepiej, pokazy trwały dłużej, a samoloty latały odrobinę niżej. Dodatkowe kilka z nich wylądowało na pasie przez co była to dodatkowa atrakcja dla wszystkich, a przede wszystkim dzieci. Nie dziwi mnie zatem, że przeloty jakże symboliczne wywołały niezadowolenie, rozczarowanie i wściekłość gości, co widać po komentarzach w petycji.

Link do petycji poniżej. Podpisz i udostępnij na Facebooku.

petycjeonline.com/petycja_ws_kontynuacji_maopolskiego_pikniku_lotniczego_na_czyynach_w_krakowie

Arav
Posty: 424
Rejestracja: 15 paź 2016, 22:01

Re: Petycja ws. kontynuacji Małopolskiego Pikniku Lotniczego na Czyżynach

Postautor: Arav » 25 lip 2023, 21:09

Bez hejtu, wulgaryzmow, obrazania napisze ze nie popieram pomyslu "wzbogacania" Pokazow Lotniczych na Czyzynach w zwiazku z pobliska zabudowa blokami mieszkalnymi. Wiem ze wypadki zdarzaja sie niezbyt czesto jednak... zdarzaja sie i juz nawet historia tych pokazow zna przypadki rozbicia samolotu i cudem nie zabicia cywilow. Centrum wielkiego miasta to nie jest stosowne miejsce na takie imprezy. Pod Krakowem byloby zdecydowanie bezpieczniej.

majucha17
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2023, 13:31

Re: Petycja ws. kontynuacji Małopolskiego Pikniku Lotniczego na Czyżynach

Postautor: majucha17 » 22 sie 2023, 13:35

Ja chętnie podpiszę petycję. Osobiście jestem fanką Krakowskiego Airshow, więc fajnie byłoby przywrócić świetność pikniku lotniczego na Czyżynach :D

___________________________________________
https://mikomaxsmartoffice.com/pl/jak-zoptymalizowac-przestrzen-w-malym-biurze/
Ostatnio zmieniony 16 paź 2023, 13:31 przez majucha17, łącznie zmieniany 1 raz.


lrc1912
Posty: 739
Rejestracja: 23 cze 2016, 13:17

Re: Petycja ws. kontynuacji Małopolskiego Pikniku Lotniczego na Czyżynach

Postautor: lrc1912 » 08 wrz 2023, 22:24

majucha17 pisze:Ja chętnie podpiszę petycję. Osobiście jestem fanką Krakowskiego Airshow, więc fajnie byłoby przywrócić świetność pikniku lotniczego na Czyżynach :D


Dzięki, to zacna impreza :)
Załączniki
P1010358.JPG
P1010358.JPG (204.9 KiB) Przejrzano 2231 razy



Wróć do „Dzielnica Czyżyny w Krakowie - sprawy ważne dla mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość